Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Master of disaster

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Master of disaster

    MasterLesjak si je spet premislil glede puške, glej male oglase.

  2. #2
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Nisem si premislil. Spremljam če ima kdo kakšno ugodno ponudbo. Res ne vem zakaj me tako sovražiš...

  3. #3

    Privzeto xxx

    res se ze enkrat odloci kaj hoces imet, res nisem sitne sore ljudi ampak mislim daje ze cas za nakup orodja...:icon_::icon_smile:

  4. #4
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Jaz bom tud svoje prodal.So what?

  5. #5
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat dik je objavil: Pokaži objave
    res se ze enkrat odloci kaj hoces imet, res nisem sitne sore ljudi ampak mislim daje ze cas za nakup orodja...:icon_::icon_smile:
    Pa saj sem se odločil. Čeha bom vzel, rekel pa sem da bom spremljal male oglase v primeru če se pojavi kakšna ugodna ponudba dokler ne dobim nabavnega dovoljenja, kar bo čez okoli 2-3 tedne. Sploh ne vem zakaj je tak šundr okoli tega. A vi ste pa vsi takoj vedeli katero puško boste kupili v katerem kalibru, nič niste študirali kaj bi vzeli, kaj se splača kaj ne? Očitno je narobe vprašati, očitno moraš to že avtomatsko moraš vedeti. Danes je pač tako da je na trgu veliko robe in sam bi pač rad dobil najboljše zame. Poleg tega pa tudi nisem toliko ovinkaril. Že takoj na začetku sem se zagrel za Čeha, potem je bilo nekaj govora o Tikki, omenil sem tudi Browingov X-Bolt a takoj rekel da mi ni všeč, omenjena je bila tudi Zastava. Še vedno ne vem zakaj tako vpitje glede tega...

    ...So what?
    No, točno tako.

  6. #6

    Privzeto

    kaj bo pa drugače padlo? 550 lux? ali 555?

  7. #7
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    kaj bo pa drugače padlo? 550 lux? ali 555?
    CZ 550 Lux(bom pa vprašal prodajalca kolikšno razliko naredi prosto plavajoča cev, ki jo ima CZ 555 ampak vseeno se bolj nagibam k CZ 550).

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •