Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 72

Tema: Članarina 2011

  1. #1
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto Članarina 2011

    Od tukaj naprej je članarina za leto 2011.

    150 eur
    Last edited by Krpan; 11. January 2011 at 21:20.

  2. #2
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    130 €

    Ne vem kolk dolgo bom še vztrajal v jagi,od vrha zveze pa nižje je vse tako pokvarjeno da glava boli.Vključno z lovsko inšpekcijo.

  3. #3

    Privzeto

    130 EUR v treh obrokih. Glede višine pa : "sto ljudi sto čudi", za nekoga premalo, za drugega preveč. Zgleda pa da smo kar nekje v sredini.

  4. #4

    Privzeto

    Nevem zakaj nekateri toliko jamrate okoli članarine. Sem mnenja, da za to kar ti lov lahko daje je članarina zelo nizka. Malo poglejte cene drugih članarin, naprimer ribiško, če pelješ družino smučat stane več kot letna lovska članarina itd... Itak se članarina porabi za delovanje LD in če ni dovolj prihodka iz prodane divjačine in turizma, ga moraš pač nekje dobiti. Sem prepričan, da se v večini LD nobeden lovec ne okorišča s tem denarjem.

  5. #5

    Privzeto

    Lov jev Sloveniji sigurno najcenejši v Evropi,tako da ne jamrat......
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    Pri nas je 130e. Me pa nekaj pri nas moti. Kljub vsako leto višji članarni, vedno manj lahko jagamo. Srnjad pričnemo loviti en mesec kasneje, 2010 smo gamsa zaprli do 1. oktobra, dodatno še omejitve glede odstrela (srnjak, gams,...) tako da me prav malo razburi to višanje članarine, ki pa pomoje spet ni tako ZELO tajkunska.
    I nikome ništa!

  7. #7

    Privzeto

    Letos ponovno 100eur.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Pri nas tudi 100.
    Marko Gorše, Nadlesk

  9. #9

    Privzeto

    Pri nas zmerno - 110 €, le 10 več kot lani in pred lani.

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Pri nas akontacija 100 eur, točno številko bo potrdil občni zbor. Pomoje bo večja, sploh če smo letos poslovali kot lani, ko smo imeli 6000 eur minusa.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •