Stran 1 od 70 123451151 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #1

    Privzeto Strelstvo kar tako in počez

    Odpiram debatni krožek o strelstvu in kar nima odprtih svojih prostorov. Da ne smetimo drugje dajmo tukaj.
    Moje osebno mnenje je da naj bi bil Bobrov memorial malo prej in to zaradi tega ker bomo ligo naredili zelo zgodaj. Smisel lige forum lov je priprava na druge tekme in v juniju ju že pol sezone mimo. V planu imamo pa tudi organizirati eno pravo tekmo FORUM LOV na katero bomo povabili celo Slovenijo in datumi ne smejo biti preveč skupaj. Takole za ligo forum 2011 kar računajte takoj ko strelišča začnejo z delovanjem.

  2. #2
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    pa dajmo

    Zanimajo me lokacije streljanja .
    Se bo streljal tudi compak in parkur ?

  3. #3

    Privzeto

    Fantje vse je stvar dogovora.Da vidimo kdo je zato da se strelja isto kot lani in kdo je za spremembe in kakšne.

  4. #4
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Saj je bil Bobrov memorijal okrog 15 maja vsako leto pa se pritožujejo,zaradi srnjaka pa slabo vreme pa salame še niso dovolj suhe in ne na Bobrovem memorijaluse ne bo streljalo come pa parkiralo se tudi ne bo z pihavniki. Bobrov memorijal je konzervativna tekma ki je edinstvena na svetu in bo taka (vsaj dokler imam jaz kakšno besedo in zaenkrat jo bom imel še najmanj 4 leta ) tudi ostala. Tudi za spremembe v ligi forum ne vidim potrebe saj se je prvo leto tekmovanja vse lepo izšlo in tudi zelo zanimivo je bilo. Skratka preprosto in pošteno pa ne bo problemov.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #5

    Privzeto

    Bobrov memorial naj ostane tak kot je, in mislim da velika večina to tudi podpira. Mi imamo debato o ligi forum in pa o zaključku lige. Lani smo se zmenili da bo liga zgodaj spomladi, kot priprava na tekme. Kot sem pa razumel cvička pa sprašuje za ligo.Je pa prav da malo potipamo ljudstvo kaj si mislijo in kaj jih je motilo, da to tudi popravimo. Se strinjaš Veper.

  6. #6
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Lani smo se menili,da Bobrov memorijal prestavimo ravno zaradi lige na kasnejši čas in zaradi tega sem se z Francijem okvirno dogovarjal za prireditev v Sadu. Kar pa se tiče lige pa zaradi mene lahko streljate tudi jupitrove lune, vendar sem mnenja ,da naj liga ostane preprosta in dosegljiva tudinam bolj nedeljskim strelcem,ki take lige nimamo in nas na pol profesionalno strelstvo niti ne zanima ker je je predrago,ker je prezahtevno in sploh ni zanimivo tistim ki bi streljali zaradi zabave in ne tekmovalnosti. V naši deželici je mnogo možnosti streljanja "na nož"in strelci ,ki več tekmujejo kot jagajo imajo ogromne možnosti to početi na takih tekmah.Preprosti pa samo na golaž tekmah pa že tudi tam se vse več strelja vse možne kombinacije. Skratka naredi kot misliš da je prav vendar moje podpore pri dodajanju disciplin žal ne bo iz zgoraj navedenih razlogov.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #7

    Privzeto

    Prvo mnenje že imamo.

  8. #8

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    V naši deželici je mnogo možnosti streljanja "na nož"in strelci ,ki več tekmujejo kot jagajo imajo ogromne možnosti to početi na takih tekmah.
    Le na koga si s te mislil?

    lp

  9. #9

    Privzeto

    Tudi naš velemož JAKAJEŽ je pristavil svoje mnenje.

  10. #10

    Privzeto

    Mraz je popustu pa se že bockatemi berači pa kosti glodamo.

Stran 1 od 70 123451151 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •