Stran 25 od 70 PrvaPrva ... 1521222324252627282935 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 241 do 250 od 696

Tema: Strelstvo kar tako in počez

  1. #241

    Privzeto

    Temu se v hokeju reče: A divizija, B divizija.Risi pa smo itak vsi jagri.

  2. #242
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Tako je :icon_smile:

  3. #243

    Privzeto

    Glede nato da Sršen ni in ne bo udeleženec tega, pravzaprav po Perotovem pozivu nimam pravice glasu v tej temi. Pa vendar rečem le da mi je Jokovo in Jegrovo razmišljanje pravo, tisto o divizijah pa še zdaleč ne.
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #244
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Da ne bomo izumili tople vode.
    Mal je potrebno pogledat naokoli, pa bo stvar hitro bolj jasna . O tem sem pisal leto dni nazaj.
    Naj ponovim zelo na kratko. Šteje se najboljši rezultat iz posameznega strelišča . 50% ( 200točk ) šteje MK- 50 % golobi ( 200 točk oz. 8 točk golob ) Prenesejo se točke in ne posamezna mesta .
    Ena tekma med tednom, ena tekma v soboto.
    Tak sistem predlagam zaradi compaka in eventuelno bežečega merjasca , ki bosta pošteno premešala štrene v skupnem seštevku.
    Vsako kalkuliranje kako bo nekdo ustrelil in koliko bo pred drugim pa je popolnima brezpredmetno.
    errare humanum est - motiti se je človeško

  5. #245

    Privzeto

    glede točkovanja se strinjam s cvičkom. Ter tudi delitev strelcev na A ligo in B ligo bi bila smiselna verjetno bi se kakšen strelec več odločil za sodelovanje na ligi, ker se '' reši '' 8 ali pa 10ih asov v streljanju. Compak in bežeči merjasec bi bila pa dobra in zanimiva popestritev lige in dobra za mešanje štren.

  6. #246

    Privzeto

    Zadnje čase veliko prebiram forum, pa tudi sam sem sodeloval v ligi. pa bom napisal moje mnenje:
    Se strinjam s cvičkom glede točkovanja. Mislim da je bilo lansko leto kar dobro točkovanje.
    Pač se moramo sprijazniti s tem da nikoli nebo za vse prav. Tako da nima smisla uveljavljati nekega novega točkovanja...ker zaradi tega strelec, ki je bil naprimer lani v zadnjem delu razvrstitve nebo z nobeno novo uvedbo točkovanja letos krojil sam vrh. Mislim da ga bo prej, če bo malo več treniral- kar pa je iz lastnih izkušenj dandanes težko, ker je strelstvo ratalo precej drago.
    Mislim da bi veiko bolje naredili, če bi s skupmini močmi poizkusali najti čim ugodejši način kako bi prišli do cenejšega streliva, golobov itd. Vem da je to zelo težko. Morda bi iz tujine s skupnim naročilo dobil cenejšo municijo(če je mogoče)? nevem no se glin ne spoznam bi pa rad slišal mnenja

    pa opravičilo ker je izven debate tale zadnji stavek

  7. #247
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Stoner je v Moto GP št. 1.
    Če bo na njivi okopaval krompir ali pa se čohal po j....., namesto da bi šel na dirko, nima uvrstitve, nima točk in nima šans, da bi osvojil pokal, čeprav je odličen voznik na odličnem motorju.
    Mi pa se mečemo ob tla zaradi posameznikov, ki ne bodo prišli na tekmo iz takih ali drugačnih razlogov in jim skušamo zagotoviti najboljše pogoje za dobro uvrstitev, četudi jih ni.

    Liga A, B, C .... ali divizija ena in druga se mi zdi smiselna samo v primeru, če bi se prijavilo v ligo toliko tekmovalcev, da jih ni možno stlačiti v eno popoldne in korektno izpeljati tekmo. Drugače pa mislim, da smo lahko brez predznakov, saj je pomembno še kaj drugega, kot zmaga.

    Every time I feel the spirit

  8. #248

    Privzeto

    Pa ne mi mešat formule1 pa moto GP tule zraven, ko bom dobil jaz za eno tekmo toliko kot dobijo oni, ne zamudim nobene tekme, ker vas čakam cel teden na strelišču.
    Tukaj ne boste prišli do konca, da bo za vse prav.
    Ma glavno, da malo skupaj pridemo, pa se pohecamo.

  9. #249
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat Ferenc je objavil: Pokaži objave
    Pa ne mi mešat formule1 pa moto GP tule zraven, ko bom dobil jaz za eno tekmo toliko kot dobijo oni, ne zamudim nobene tekme, ker vas čakam cel teden na strelišču.
    Tukaj ne boste prišli do konca, da bo za vse prav.
    Ma glavno, da malo skupaj pridemo, pa se pohecamo.
    Ti samo zrihtaj sponzorje za nekaj milijonov evrčkov, pa bomo tudi nagrade imeli spodobne

    Ideja o druženju je bila osnova za organizacijo lige, je pa hitro prerasla v hudo tekmovalnost z zelo dobrimi rezultati in vrag je odnesel šalo.
    Trudimo se zadovoljiti željam večine tekmovalcev, za vse pa itak ne bo nikoli prav.
    Every time I feel the spirit

  10. #250
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Sej bo,sam da poka

Stran 25 od 70 PrvaPrva ... 1521222324252627282935 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •