Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 55

Tema: 12 ali 16

  1. #41

    Privzeto

    [QUOTE=PROF.racoon;65117
    Čakam na povabilo, da jo lahko sprobam...[/QUOTE]

    Boštjan, revež je še pripravnik. Ni dovolj, da v mesečini vzame dekle s sabo na čakanje lisic. Mora biti lovec zato čaka povabilo.
    Last edited by alojz1; 1. February 2011 at 10:30.

  2. #42
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Saj bo...
    Danes sem naredil zaloge municije - trap, 3,5mm, 4mm, 4,7mm.
    Upam, da se mi ne pokvari prej, preden jo postreljam...

  3. #43

    Privzeto

    Da nisi nakopičil preveč streliva. Tudi jaz sem kot pripravnik nakupil zalogo ki jo imam še sedaj. Jo tudi zastonj nihče noče ker pravijo da so naboji prestari (Krušik). Ampak marsikateri novejši je slabši.

  4. #44

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Saj bo...
    Danes sem naredil zaloge municije - trap, 3,5mm, 4mm, 4,7mm.
    Upam, da se mi ne pokvari prej, preden jo postreljam...
    Ja le glej, da ne bo prehitro rok uporabe potekel tej municiji, sej veš, to je tko kot jogurt, je lahko potem divjadi, ko jo s tako municijo zadeneš še slabo...kaj si bodo pa mislili potem o tebi

  5. #45

    Privzeto

    Najprej en lep pozdrav vsem na forumu.

    Racoon-pozno, pa vendar: vidim, da ti puška dobro služi in verjamem, da bo tako tudi vprihodnje.
    Veseli me, da je šla v roke zagnanega lovca.

    Lp
    Simon

    PS: Z Bernardellijem se je zakompliciralo, tako da sem na žalost že skoraj dva meseca brez šibrenice .
    simon

  6. #46
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    C mon kaj pa je narobe z Bernardellijem me zanima ker sem tudi sam lastnik te puške v trap izvedbi.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #47

    Privzeto

    S puško ni nič narobe (vsaj upam).

    Komplicira in vleče se s papirji, ker jo kupujem rabljeno v Italiji. Tam mi že več kot mesec dni pravijo, da "bo naslednji teden" in da je pri njih običajno da se toliko čaka?
    simon

  8. #48
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ko sem jaz kupoval puško sem jo šel pogledat in predložil naše nabavno dovoljenje, nato je možak rekel da rabim evropsko nabavno in sem plačal pol puške, naslednji dan sem uredil nabavno in mu jo poslal po faksu, čez teden dni pa sem šel ponjo. Torej mi je vse skupaj vzelo dober teden.

  9. #49

    Privzeto

    Meni so rekli da je potrebno predhodno nabavno dovoljenje za EU (čakal en teden), poslal po pošti ker potrebujejo original (4 dni da so dobili). Potem so to poslali na preverjanje na njihovo "questuro" in potrpežljivo čakam odgovor že kar nekaj tednov (odgovor ki naj bi prišel hitro ker ni prvi kos ki ga kupim pri njih! ). Ko bo stvar odobrena se morem še zmenit za točen dan ko grem po puško.
    Tako nekako.
    simon

  10. #50
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Pozdravljen C mon!
    Ja, kot vidiš mi tvoja bivša puška dobro služi. Si jo dobro ulaufal, ni kaj!
    Se vleče kaj, ko takole čakaš na puško, ki si jo srčno želiš? Še malo pa bo...
    LP in dober pogled!

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •