Stran 1 od 11 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 110

Tema: Mk tekma "čehi in anšici"

  1. #1

    Talking Mk tekma "čehi in anšici"

    Še en več, ki mu bo žal da, ni nabavil čeha.

    Sliko dodal admin
    Last edited by ZR7; 22. November 2010 at 07:51.

  2. #2
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    vsaj en šus je v križu

  3. #3

    Privzeto

    Sem vedel da se bo najprej odzvala konkurenca

  4. #4
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    jvpv vidis to je to,o tem skoz govorim...škoda je edin to da nima nastavljivega kopita.tud pero bo mogel pocas iti z cehinje ce bo hoto se bit konkurencen hehe.

  5. #5

    Privzeto

    Najprej boste morali čeha dohiteti, šele potem se boste lahko o kakšni konkurenci pogovarjali.

  6. #6

    Privzeto

    Pero, mislim da bo tle najbolj držalo, če bi rekel da bomo moral najprej en vagon municije pokurit pol pa bo..., saj vaja dela mojstra.

  7. #7

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Pero, mislim da bo tle najbolj držalo, če bi rekel da bomo moral najprej en vagon municije pokurit pol pa bo..., saj vaja dela mojstra.
    Ali pa streljat nehat

    lp

  8. #8

    Privzeto

    Prjatli, sedaj je pa situacija taka. Mislim da ne bomo prišli do dna, ali do konca debate, katera znamka je boljša, če se čehi in "anšici" ne srečamo na strelišču. Evo, kost oz. rokavica je vržena. "Anšici" jo sprejmete. Sedaj pa da vas vidim koliko vas je v hlačah.Seveda prvi pogoj je da je strelec prijavljen na forumu.

  9. #9
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    jst sem pr cehih zal si lastim cehinjo......,Sem pa zato da se udarimo za kako pivce

  10. #10

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    jst sem pr cehih zal si lastim cehinjo......,Sem pa zato da se udarimo za kako pivce
    Tle si me pa presenetil. Vedno šinfaš po dolgem in počes čeha, a si lastnik te prekrasne puške. Mislil sem da boš glavni nasprotnik. Na sedaj pa hladen tuš.

Stran 1 od 11 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •