Stran 26 od 29 PrvaPrva ... 162223242526272829 ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 289

Tema: Lovsko strelska liga "forum lov 2010

  1. #251
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Se je pa na tem treningu Youngster kar dobro ujel z novo puško, ruskim krepelom. Prva serija je bila malo nerodna, v drugi pa je že prišel na svoje povprečje.
    Sedaj pa dovolj čvekanja tu, vreme je ravno primerno za sčistit Baikalko in fedre ejektorjev skrajšat. Včasih še poln patron ven zabriše. Sicer pa je po približno 400 strelih že malo bolj ulavfana in vedno manj nagaja.

  2. #252

    Privzeto Boj 2 petelinov

    Udeleženci lige "forum lov" ni še konec te pravljice. Vsaj nekateri veste da je vzporedno z našo ligo potekala še "ljubljanska liga".(pravilno se reče dolomitska liga, če ni tako me popravite). Beseda je dala besedo in prišli smo do ideje da se 09. 09. 2010 to je na četrtek ob 16 oo, udarimo med sabo in rečemo bobu bob. Tekma bo potekala na strelišču LD Medvode. Streljalo se bo 25 golobov lovski stav in 25 strelov z mk ob fiksnem kolu na veteransko tarčo. Forumašev naj bi bilo 15 tako v članski kot veteranski konkurenci (obeh skupaj 15), tako da prijave ne bomo pobirali, ste pa vsi dobrodošli. Medvodčani obljubljajo tudi velike klobase.

  3. #253
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    *****ti še šihtno dežurstvo,nisem mogu pridt na odojka.





    Pa upam da bo drugo leto poleg dolenjske in dolomitske lige potekala še kakšna druga,pa da se dobimo pol na vseslovenskem finalu. :icon_smile:

  4. #254

    Privzeto

    206 nič bat. Tvojo porcijo sem shranil v mojem želodcu, je padla ravno na pravo mesto. Glede želje o nekakšnem finalu večih lig pa vas bom vse prosil, da mi pomagate to pobožno željo tudi uresničiti.

  5. #255
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    ... Medvodčani obljubljajo tudi velike klobase.
    Če je tako, se pa ve da pridemo.

  6. #256
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Udeleženci lige "forum lov" ni še konec te pravljice. Vsaj nekateri veste da je vzporedno z našo ligo potekala še "ljubljanska liga".(pravilno se reče dolomitska liga, če ni tako me popravite). Beseda je dala besedo in prišli smo do ideje da se 09. 09. 2010 to je na četrtek ob 16 oo, udarimo med sabo in rečemo bobu bob. Tekma bo potekala na strelišču LD Medvode. Streljalo se bo 25 golobov lovski stav in 25 strelov z mk ob fiksnem kolu na veteransko tarčo. Forumašev naj bi bilo 15 tako v članski kot veteranski konkurenci (obeh skupaj 15), tako da prijave ne bomo pobirali, ste pa vsi dobrodošli. Medvodčani obljubljajo tudi velike klobase.

    Šefe, saj že veš, da je meni potrebno vse narisat, da razumem, zato vprašanjce :
    - a bo iz vsake lige po 15 tekmovalcev (koliko katerih tekmovalcev), ali bo 15 članov in 15 veteranov, ali bo ..... ???

    Koliko bom pa klobas dobil (da takoj delim s 4 kot pri parkljih, pa da vem, če moram s polnim trebuhom v Domžale)
    Every time I feel the spirit

  7. #257

    Privzeto

    [QUOTE=ostrostrelec.pero;58476]Udeleženci lige "forum lov" ni še konec te pravljice.

    Liga forum lov je samo ena,ostalih lig pa je lahko toliko kot je volilnih okolišev ali pa OLZ,tako če hoče ostri čisto sliko,se bi moral udariti z vsemi ne pa samo z ljubljančani (vsi so imeli priložnost sodelovati v forumski ligi)

    lp]

  8. #258
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Če prav razumem, bi to borbo poimenoval prijateljsko tekmo Forum-LOV proti Dolomiti. Lepo, dobra reč tako za širjenje lovskega prijateljstva, širjenja imena Forum-LOV kot tudi dobrodošel trening.
    Tudi meni nekaj reči ni jasnih in imam podobna vprašanja kot Jok.

  9. #259

    Privzeto

    Fantje danes sem se zmenil dokončno o poteku te tekme. Glede 15 strelcev to je okvirna cifra. Vseh skupaj (veterani+ superveterani+ člani) naj bi bilo toliko, če bo kakšen več nič hudega. Jaz bom zelo vesel če jih bom nabral vsaj15. Streljajo pa vsak zase, nič ekipno, le na koncu se vzame prvih 10 iz vsake lige in kdor je boljši dobi prehodni pokal. Seveda v vsaki kategoriji bodo podeljeni pokali in medalje za vsako panogo in starostno skupino posebej.
    Glede vprašanja j-ježa; to nebo liga ampak boj med dvema ognjema(ligama).
    Sledijo vprašanja?

  10. #260
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Fantje danes sem se zmenil dokončno o poteku te tekme. Glede 15 strelcev to je okvirna cifra. Vseh skupaj (veterani+ superveterani+ člani) naj bi bilo toliko, če bo kakšen več nič hudega. Jaz bom zelo vesel če jih bom nabral vsaj15. Streljajo pa vsak zase, nič ekipno, le na koncu se vzame prvih 10 iz vsake lige in kdor je boljši dobi prehodni pokal. Seveda v vsaki kategoriji bodo podeljeni pokali in medalje za vsako panogo in starostno skupino posebej.
    Glede vprašanja j-ježa; to nebo liga ampak boj med dvema ognjema(ligama).
    Sledijo vprašanja?
    A lahko še enkrat za nepismene - 15 tekmovalcev iz vsake ekipe ali vse skupaj ???

    Pa kar tri kategorije (Superveterani ???!!! ) - a je potrebno tako drobit veterane ?

    Every time I feel the spirit

Stran 26 od 29 PrvaPrva ... 162223242526272829 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •