Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: Municija naših očetov in dedov

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Municija naših očetov in dedov

    Naletel sem na nekaj municije starejšega letnika, pa je prav zanimivo pogledati te embalaže in patrone.

  2. #2
    ZR7 Guest

    Privzeto

    še tale:

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Teli so bili nekdaj zelo priljubljeni in bojda tudi dobri.

    Povezava 6820
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  4. #4

    Privzeto

    Zelo zelo dobri!

  5. #5
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Nekaj mam tud jaz, nič posebnega ampak spomini na starejše čase pa so le. 8×57 IS, 12,7 gramsko zrno, proizvajalca PRVI PARTIZAN iz leta 1953, mislim da so vojaški ampak jih vseeno uporabljajo za prašice oz so jih. KRUŠIK patrone za šrot 12, izdelan v USSR, letnika ne vem točno nekaj zgodovine pa ima, samo škoda ker je prazen.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #6

    Privzeto

    Madona fantje vi govorite o muzejskih patronih, jaz pa s starejšimi jagam. Ne vem ali sem že tako star ali pa imate malo pojme pomešane

  7. #7
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Madona fantje vi govorite o muzejskih patronih, jaz pa s starejšimi jagam. Ne vem ali sem že tako star ali pa imate malo pojme pomešane
    Hehe Pa to so le vendarle "PATRONI NAŠIH OČETOV IN DEDOV" po leniku seveda. Prav z takimi sem še jaz jagal, in se super obnesejo.

    Lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  8. #8

    Privzeto

    mojmu dediju je policija kšne 3 leta nazaj zasegla dve velki polni vrečki streliva-samo staro strelivo-5 vrst, zaradi nepravilne hrambe

  9. #9
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat flisko je objavil: Pokaži objave
    mojmu dediju je policija kšne 3 leta nazaj zasegla dve velki polni vrečki streliva-samo staro strelivo-5 vrst, zaradi nepravilne hrambe
    Flisko, ja kje pa je imel municijo?
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #10

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Flisko, ja kje pa je imel municijo?
    v omari na polici nč zaklenjeno, da so bli polcaji sploh tuki je blo zato k so mu ukradl 5 pušk in pol je še dubu kazen zarad nepravilne hrambe streliva, dobra slovenska polcija!

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •