Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Izobraževanje odgovornih oseb članic LZS

  1. #1

    Privzeto Izobraževanje odgovornih oseb članic LZS

    Dne 13/04-2010 je v šolskem centru GRM, Sevno pri Novem mestu, bilo izobraževanje odgovornih oseb članic LZS. Udeležba je bila zelo velika, menim, da se ga je udeležilo več 200 udeležencev. Na tem izobraževanju smo izvedeli kako lovski inšpektorji razumejo lovske predpise in kako so o nekaterih zadevah odločila sodišča, predvsem upravna. Organizacija je bila odlična in vsa pohvala strokovnim delavcem LZS, ki so poskrbeli za to koristno strokovno izobraževanje in izpopolnjevanje odgovornih oseb članic LZS.
    Na vsa vprašanja v zvezi z lovski predpisi siceh nismo dobili odgovorov in teh tudi nikoli ne bomo, saj vsako odgovor povzroči nova vprašanja.
    Last edited by MilanK; 14. April 2010 at 14:51.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Zanimivo, jaz sem pa slišal ravno obratno, da je bila zadeva slabo pripravljena in izvedena, da so snov z branjem teksta monotono predavali nekateri lovski inšpektorji in da ni bilo ustrezne vizualne predstavitve in tudi ne gradiva za spremljanje izvajanja predavateljev.

    Očitno imajo vsake oči svojega malarja oziroma smo bolj ali manj zahtevni. Ker nisem bil prisoten ne morem soditi in lahko samo verjamem navedbam. Vsekakor pa je zanimivo, da ni noben problem skupaj dobiti 200 in tudi več udeležencev.

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Zanimivo, jaz sem pa slišal ravno obratno, da je bila zadeva slabo pripravljena in izvedena, da so snov z branjem teksta monotono predavali nekateri lovski inšpektorji in da ni bilo ustrezne vizualne predstavitve in tudi ne gradiva za spremljanje izvajanja predavateljev.

    Očitno imajo vsake oči svojega malarja oziroma smo bolj ali manj zahtevni. Ker nisem bil prisoten ne morem soditi in lahko samo verjamem navedbam. Vsekakor pa je zanimivo, da ni noben problem skupaj dobiti 200 in tudi več udeležencev.
    Se strinjam z R&R glede kvalitete izobraževanja, zadeva je bila dejansko kot opisano, odzivi pa bodo različni, zaradi pisane druščine med odgovornimi osebami v LD.
    Zelo težko inšpektor naravoslovec z ZUP-om, o tej tematiki, predava pravniku, zelo lahko pa oblikovalcu kovin.

  4. #4

    Privzeto

    Gradivo je bilo in se je delilo pred vhodom v predavalnico. Ali ga je bilo v zadostnem številu pa ne vem.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    Gradivo je bilo in se je delilo pred vhodom v predavalnico. Ali ga je bilo v zadostnem številu pa ne vem.
    Ga je zmanjkal. Samo je bilo že vsem LD poslano po e-pošti.
    Glede organizacije pa tako-tako. Ena tretjina prisotnih ni prijavila udeležbe, pa je bilo, kar je bilo.
    Predavanja tud tako-tako. So pa vsi dober predstavili posledice in sankcije, če ga biksneš pri planu.
    To pa dober poznajo. So bili vsi inšpektorji.
    LP
    Služimo narodu !

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    No sem videl gradivo!

    - No po moje so že dosedaj morali poznat to gradivo, ?e so želeli voditi LD.
    Je pa žal tako, da mnogi med vodstvenimi v LD nimajo pojma o tem in delajo in želijo voditi LD, tako kod pač menijo, da je prav (no ko ga opozoriš je pa še pameten, da ON že ve /predsednik namreč/ in pri tem uporabljajo izrazoslovje mi(UO) in vi, žal je vse preveč tega. )

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •