Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 185

Tema: Lovsko strelske tekme 2010

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    sem bil na tekmi pa nič ne vem o tem

  2. #22

    Privzeto

    O, res je res. Jaz samo upam da ste tisto staro gardo dali na mesto,kjer nimajo z tekmo popolnoma nič. Obstajajo še aktivni strelci, ki se pridušajo da na tem strelišču ne ustreli nikoli več. Jaz vedno zagovarjam, da ni problem narediti slabo organizirano tekmo(saj nismo profesionalci), iz strelcev se pa nesmemo delati norca.

  3. #23

    Privzeto

    Pero v Loki pri Žusmu včeraj ni bilo tekme,slučajno kaj veš?

  4. #24

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Slišal sem nekaj o nekakšnem spreminjanju pravil kar med ali takoj po tekmi. Za kaj je šlo? ...
    (KajPaČeJeVseResPress)
    Čakte mal! Slučajno sem bil tam in vem kaj in kako je bilo! Najprej je treba razčistiti to,da sta včeraj pri domu LD Krvavec potekali 2 tekmi,prvo je bilo prvenstvo ZLD Gorenjske, potem pa je potekala še odprta tekma,ki NIMA VEZE Z ZLD GORENJSKE! Tist "incindnent" (se mi zdi da vem zakaj se gre) če je že bil, se je zgodil na prvenstvu,torej na prvi tekmi in bi se lahko takoj razrešil,če bi dotični strelec ali vodja ekipe podal pritožbo tekmovalni žiriji,vendar očitno nekateri ne prebirajo Pravilnika o lovskem strelstvu in raje obkladajo okoli ovinkov,kar mi gre na močno na živce. Ponavadi se pridušajo tisti,ki izgubijo (šlo se je za en krog).
    Kar pa se tiče tekme po prvenstvu,pa so bila pravila tekmovanja objavljena par postov nazaj,posebj tudi razložena ob samih prijavah na tekmo. Tako je bilo tam vse v najlepšem redu in si takih tekem lahko samo želiš. Tisti dotičnež,ki je bil "prikrajšan" na prvi tekmi pa na drugi sploh ni sodeloval,tako da to nima veze!
    Samo tekmovanje je potekalo brez zapletov,v super ambientu in tudi z super vzdušjem! Kar pa se tekmovalci med seboj preklajo,je pa to njihova stvar in ne stvar LD Kravavec ali organizatorjev!

    Ps:
    PUMPA RAZTURA in to v barvah Foruma Lov
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #25

    Privzeto

    guss, da ni bilo tekme nevem. Ko zvem ti sporočim.
    dolgin, to kar sem jaz napisal se nanaša na pretekla leta in kaj ste imeli včeraj nevem.Je pa pero v barvah foruma raztural v Kamniku. Zadel je 20/20 golobov in pa 98/100, tako da smo si forumovci že nabrali nekaj "sovražnikov".
    BRAVO PUMPA!!!

  6. #26

    Privzeto

    Bravo Pero! Ti,ke pa se da dobit tele "nahrbtnike" z oznako Foruma?

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Mi navadna raja amaterskih strelcov smo preslabi, da bi jih dobl... boš mogu še dost trenirat pa kakšn rezultat dosežt, da ga boš dobil....
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Talking

    Barvo Pero (alfa) in Pumpa (omega)....Zdaj ko sta združila moči za forum-lov, se po strelskih kotičkih, streliščih govori, da vsi hočejo biti del strelske ekipe FORUM-LOV...pohvalno

    GO GO GO PUMPA....
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #29
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ja lepo da hvalite !!:icon_:
    Ja telim našim forumašem je šlo odlično. BRAVO
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #30
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ja tehle ruksakov z forum-lov objavo je zmanjkalo v prvem krogu in bo potrebno dotiskati še kakšne tri do pet. Res pa je,da jih ne bo dobil ravno vsak saj tako kot je rekel Kolovski in Wolf1 se je treba najprej tudi malo renomirat Bravo ekipa.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •