Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 51

Tema: Strelska ekipa forum-lov

  1. #1
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto Strelska ekipa forum-lov

    Ostrostrelec Pero je predlagal, da bi formirali novo strelsko ekipo foruma-lov. Glede na to, da so nas v preteklosti naši člani zelo dobro zastopali je potrebno izbrati ekipo ali celo dve ,ki bodo vedno zastopali naše barve.Izjema so seveda republiško tekmovanje in obveze ki jih strelci imajo do svoje LD. Mogoče pa se tudi to spremeni z časom in uspehi.

    Napisi z našimi barvami,ki jih bodo naši strelci pripeli na hrbtno stran strelskega brezrokavnika so tudi že narejeni in čakajo na lastnike. Sedaj je potrebna še prijava v ekipo in če bo prijavljenih strelcev več kot 8 bomo organizirali izborno tekmovanje.

    Kaj lahko forum-lov nudi strelcem?? Zaenkrat bore malo,vendar glede na to kako se stvari odvijajo bi se verjetno dalo kasneje za uspešno zastopanje najti kakšno simbolično vzpodbudo.


    Strelci ki bi torej radi zastopali naše barve prijavite se v tej rubriki in kot sem razumel Perota je nekako voljan prevzeti taktirko ekipe in torej koordinirati tekme na katerih bo forum - lov sodeloval.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #2

    Privzeto

    Danes je imela naša LD sestanek oz. posvet in so se naši veljaki izjasnili, da za strelce ni denarja in da se ne bomo udeležili niti izbirne tekme za volilni okoliš katera da ekipo na državno prvenstvo v lovski kombinaciji. Po eni strani mi je žal, ker sem ravno jaz in naša ekipa dokazovali na nepravilnosti v ZLD, in bo sedaj ta organizacija dosegla moralno zmago, ker nas ne bo več v tem tekmovanju, po drugi strani sem pa vesel da je tako, saj je odraz trenutnega stanja v lovstvu in tem našem preljubem strelstvu.
    Ja prjatli trenutno sem prost (nimam obveznosti do svoje LD) in mi ni problem prevzeti vajeti v roke za ekipo Foruma.
    Veper čeravno mislim (upam da se motim) da bom na začetku sam se splača poizkusiti.

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    sem tudi prost in se pridružujem ekipi če bom na izboru sploh dovolj dober, in seveda če mi bo čas dopuščal ker imam sobote in nedelje delavne.
    drugače pa v naši ld je strelski proti streljanju, za ekipo v lastni ld ni denarja ,je vodstvo predlagalo naj naredimo tekmo pa, da bo iz tistega denarja za strelsko ekipo""samo je majhen priblem da strelišča sploh nimamo , za preizkus se uporablja mesto kjer je dovoljeno sptreljati dva dni v letu"
    drugače je pa lansko letna bilanca ld nekje okoli 7000 dobička (za vsak slučaj)
    so pač naši lovci sami snajperisti in ne rabijo treninga (imamo pa v letu 2009-nekje okoli 30 iskanj zastreljene divjadi)

  4. #4

    Privzeto

    Kje bodo tekme? - Kot nelovec, bi si prišel kakšno ogledat...

  5. #5

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Kje bodo tekme? - Kot nelovec, bi si prišel kakšno ogledat...
    Karel, ne samo da boš lahko gledal, še puško ti bomo dali v roke. Seveda ne na tekmi, če pa prideš na kakšen trening, ti pa garantiram, da te bomo za vedno zastrupili z to panogo. Pa še nekaj ti garantiram, "takoj boš brez fičnkov".
    Sporoči iz kje si pa ti povem kdaj bodo tekme na tvojem koncu, lahko na ZS.

  6. #6

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    "... Pa še nekaj ti garantiram, "takoj boš brez fičnkov"..."
    Ravno zato, ker sem že sedaj brez fičnikov, bi si kakšno tekmo rad le ogledal.
    Zanimajo me predvsem strelske discipline, ki se streljajo ( tudi njihova pravila ). ZS sledi.

  7. #7

    Privzeto

    Prjatu največ boš videl na naši preljubi Krki. Tam si boš lahko napasel oči na takih "kalibrih" ki se bomo hvalili da nam ni ravnega, pa do takih ki bodo čisto tiho, pa zmagali. Tam boš lahko pod "nadzorom" streljal vse discipline ki bodo na programu, čeprav nimaš orožja in listin.Vedno se najde za prjatle kakšna pest patronov.Še najrajši pa menamo 1-1(en patron-en rogač)

  8. #8

    Privzeto

    Mejduš Karel, pa ravno na tvojem koncu jih je najmanj. Če za kakšno zvem ti sporočim.

  9. #9

    Privzeto

    Torej, katere discipline in kakšno orožje?

  10. #10

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    "Torej, katere discipline in kakšno orožje?"
    Sem prezahteven ali to že nekje piše?:icon_smile:

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •