Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 63

Tema: Volitve

  1. #31

    Privzeto

    citat:
    Red je danes tako kompliciran, da se ga mnogi izogibajo, raje ga zaobidejo.
    Apetiti so pa tako strastni, da se enim že meša od pohlepa po tujih in skupnih stvareh. Če je povsod tako potem se ne smemo čuditi bednemu javnemu mnenju.

    Če ti je kaj v tolažbo - imaš vsaj enega somišljenika

  2. #32
    Član od
    Mar 2010
    Lokacija
    Semič
    Prispevki
    27

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    citat:
    Red je danes tako kompliciran, da se ga mnogi izogibajo, raje ga zaobidejo.
    Apetiti so pa tako strastni, da se enim že meša od pohlepa po tujih in skupnih stvareh. Če je povsod tako potem se ne smemo čuditi bednemu javnemu mnenju.

    Če ti je kaj v tolažbo - imaš vsaj enega somišljenika
    In od kje je ta somišljenik, če je dovoljeno?
    Jaz sem iz Semiča. Mislim, da nas pozna cela Slovenija.

  3. #33

    Privzeto

    Citat jpasic je objavil: Pokaži objave
    In od kje je ta somišljenik, če je dovoljeno?
    Jaz sem iz Semiča. Mislim, da nas pozna cela Slovenija.
    Iz Zasavja. In v zadnjem stavku se zelo motiš. Sem bil pred kratkim v tvojem koncu. Sploh nisem vedel, da je slovenija tako velika. Sem komaj domov našel.

  4. #34

    Privzeto

    Procedura je temelj demokracije. Kjer se procedura ne spoštuje ni več mogoče govoriti o demokraciji.

    Da pa se procedura lahko zaobide, pa moramo razloge iskati pri sebi in svoji nevednosti, oportunističnosti in prilizovanju močnim posameznikom ali skupinam.

  5. #35

    Privzeto

    Pravila se ne uresničujejo sama od sebe. Za njihovo uresničevanje se moramo nenehno zavzemati. Če to zanemarimo in nas ne "briga" ali se spoštujejo ali kršijo, potem se nam zgodi to, o čemer piše Sraka.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  6. #36
    Član od
    Mar 2010
    Lokacija
    Semič
    Prispevki
    27

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Iz Zasavja. In v zadnjem stavku se zelo motiš. Sem bil pred kratkim v tvojem koncu. Sploh nisem vedel, da je slovenija tako velika. Sem komaj domov našel.
    Madona zdaj sem se pa spomnil na "krokodil Dandi" ha,ha.
    On se je tudi izredno dobro znašel v naravi v urbanem pa manj. Pa ne zamerit. Te naše slabe ceste te zapeljejo s ceste ali pa ti "podaljšajo" čas. Tako moraš počasi voziti, kar pa je tudi prav.
    Ne mi zdaj reči, da si bil v Dragatušu.
    A se potem pogovarjam s funkcionarjem?
    Kakorkoli že, z našega konca se gre v svet lahko samo po dveh poteh in ena pelje mimo mene.

    lp

  7. #37

    Privzeto

    Kaj se pa zgodi če starešina na polovici mandata odstopi,nihče pa ne želi prevzeti funkcije starešine in ni kandidata na OZ?

  8. #38

    Privzeto

    Če ni v pravilih zapisano drugače potem je VD za šest mesecev najstarejši član UO.
    Če pa po razpisu volitev spet ni kandidata nastane pa problem.
    Last edited by alojz1; 26. March 2014 at 21:51.

  9. #39

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Če ni v pravilih zapisano drugače potem je VD za šest mesecev najstarejši član UO.
    Če pa po razpisu volitev spet ni kandidata nastane pa problem.
    Pri nas si izvoljeni starešina izbere UO. S tem ko odstopi naj bi tudi UO razpadel ali ne? Nov mandatar pa si bo izbral ekipo z katero bo vodil družino.Če pa nihče ne želi biti starešina,kaj pa potem?

  10. #40

    Privzeto

    Če pa nihče noče biti starešina pa LD preneha obstajati. Koncesijska pogodba se prekine, občina opravi nov razpis, objekti so last novega koncesionarja, ki izpolnjuje pogoje.
    Sicer pa imamo tu Milana ali Tico, ki ti bosta bolj točno povedala.

Stran 4 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •