Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 30

Tema: Izpit za lovskega čuvaja

  1. #1

    Privzeto Izpit za lovskega čuvaja

    Pozdravljeni, sem novi med vami in me zanima, ali je kdo opravljal izpit za lovskega čuvaja in če ima kakšne zapiske. Koliko sem seznanjen je lansko leto potekalo izobraževanje na Celsjkem koncu.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Post Izpit

    In na Gorenjskem, zapiskov ne rabiš, večino gradiva je že vnaprej pripravljenega, samo lepo poslušaš na predavanjih in ni problemov.

  3. #3

    Privzeto

    Citat Prepeličar je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni, sem novi med vami in me zanima, ali je kdo opravljal izpit za lovskega čuvaja
    Koliko je bila cena tečaja za enega slušatelja?
    Last edited by pranger; 11. January 2010 at 11:07.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Koliko je bila cena tečaja za enega slušatelja?
    Ne spomnim se točno ampak mislim da okoli 300-400 evrov.Morda se moti,ker je bilo okoli cene kup nesoglasja in so za slušatelje ceno tečaja potem poravnale LD.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Čuvajski izpit

    Citat Prepeličar je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni, sem novi med vami in me zanima, ali je kdo opravljal izpit za lovskega čuvaja in če ima kakšne zapiske. Koliko sem seznanjen je lansko leto potekalo izobraževanje na Celsjkem koncu.
    Večino gradiva dobiš tam, poleg tega rabiš UL (Uradni list), od Zaltorogove knjižnice pa Lovski priročnik, Bolezni divjadi, Lovsko kinologijo in Ekologijo divjadi.
    Itak bi pa naj na čuvajske šli taki ki so jim te stvari malo bolj jasne.

    Citat Hunter je objavil: Pokaži objave
    Ne spomnim se točno ampak mislim da okoli 300-400 evrov.Morda se moti,ker je bilo okoli cene kup nesoglasja in so za slušatelje ceno tečaja potem poravnale LD.
    Za predstavnika članic LZS je bila cena 200 EUR, za tiste iz nečlanic (TNP) pa cca 400 EUR. Podatki so za tečaj na Bledu.

    Do razlike je prišlo zaradi zapletov pri ceni najema predavalnice na TNP.

  6. #6
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Če želiš na tečaj za lovskega čuvaja, moraš imeti najmanj pet let lovskega staža. Ko sem ga jaz obiskoval je bil še brezplačen. Je pa nekakšna nadgradnja znanja, pridobljenega na lovskem izpitu. Skratka zanimivo in poučno.

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Kje se dobijo informacije o predvidenih terminih tečajev?

  8. #8
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Vprašaj na območni lovski zvezi ali LZS. Mislim pa, da lovske družine prejmejo obvestila o predvidenem tečaju in lokaciji, kjer se bo izvajal. Povprašaj tajnika LD.
    Lp in dober pogled.

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat patriot je objavil: Pokaži objave
    Če želiš na tečaj za lovskega čuvaja, moraš imeti najmanj pet let lovskega staža.
    Ni res. Preberi ZDLov!
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #10
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Potem sem pa malo zadaj, nisem vedel,da se je spremenilo.http://www.forum-lov.org/forum/image...on_redface.gif
    Mugo, zakaj ti nič ne napišeš Prepeličarju in ga seznaniš .....
    Vidim, da si dobro podkovan in spremljaš zadeve.

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •