Stran 20 od 22 PrvaPrva ... 1016171819202122 ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 220

Tema: Blaser R8

  1. #191
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Evidma, lepa puška! Success kopito je pa prav sexy

    Mojo sem tudi včeraj dobil v roke, bom objavu sliko ko mi rata jo slikat...

    Deerhunter, naj te preciznost pri Blaserju ne preseneča preveč, zaradi določenih rešitev je Blaser ena izmed najbolj točnih pušk "of the box".
    Last edited by Pinkfloyd; 20. May 2014 at 04:49.

  2. #192

    Privzeto

    Kakšen pa je kaliber te tvoje lepotice ???

  3. #193

    Privzeto

    Citat .243 Win. je objavil: Pokaži objave
    Kakšen pa je kaliber te tvoje lepotice ???
    30.06

  4. #194

  5. #195

    Privzeto

    Test lovske puške: https://www.youtube.com/watch?v=u2R-LbOv8Bg
    Probate lahko sami. Če prestane test jo imate lahko tudi za pogone.

  6. #196
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Vredu test, sam nevem zakaj si dal pod Blaser, na prste ene roke lahk prešteješ njihove lastnike, ki si upajo v pogon z njim

  7. #197

    Privzeto

    Saj Blaserje si ne kupujejeo tisti, ki hodijo barikadah
    Brakirji imamo zastave pa čehinje, tiste bi vzdržale kar precejšen delež tega testa

  8. #198

    Privzeto

    Vidim, da nekateri kar resno vzamete ta test. Jaz sem ga nalepil, ker se mi zdi trapast.

  9. #199

    Privzeto

    No, je pa vprašanje če bi Blaser zdržal takle test. , u bistvu vprašanje kolk lovskih v SLO pušk bi to zdržal.... za moje potrebe je vrh glave made in doma spacan karabin 8x57. In to s PPU Grom municijo :-D. Ga naluknam tist papir da j kej :-D:-D:-D:-D
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #200
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    To je test k nima nobenega pomena zame. Stokrat mi je GSM padel, sem ga "ruknil" v razne robove itd... med delom. Nikoli nič. Potem pa je padel samo enkrat tako narahlo pa je bilo konec...
    Tako da; Zakaj sploh metat po tleh, nekaj dokazovat... Enostavno 500g kladivo pa po zaklepu udarit, še prej po sprednji leči strelnega daljnogleda na koncu pa še cev v primež pa zaviješ. Minuta dela. Ne zdrži nobena sigurno. Tako pa lahko mečeš dokler ne zlomiš nekaj, kar je vitalno za delovanje... To pa lahko traja in traja.
    Tole mi je šinilo iz spomina še.
    Zakaj pesek v videu niso pihali le tega pri odprtem zaklepu, če so se tako trudili onesposobiti. Bi lepše napihnilo in bi bilo hitreje konec.

Stran 20 od 22 PrvaPrva ... 1016171819202122 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •