Stran 7 od 22 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 220

Tema: Blaser R8

  1. #61

    Privzeto

    Odločam se med Sauer 202 in Blaser R8.

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Odločam se med Sauer 202 in Blaser R8.
    Nobena of pušk nima omembe vrednih prednosti tako da se sam odloči.

  3. #63
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Smile

    Lahko ti povem, da sem s R8 profesional zelo zadovoljen in z nakupom po mojem mnenju ne boš zgrešil.
    Trotovšek

  4. #64

    Privzeto

    Moje čisto subjektivno menje, če bi se jaz odločal bi vzel Sauerja -> se mi zaklep pri Blaserju ne dopade. Ampak to je moje mnenje, itak sta obe puške špica

  5. #65
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Tudi jaz sem imetnik R8 in R93, puška je odlična... Nimam kaj rečt čez njo, še posebej ker sem nor na njihov sistem...

    Drugač pa je sauer 202 definitivno med boljšimi puškami, tako da kot ti je rekel Muzikant, boš sam mogel odločit...

    Osebno sem se odločil za blaser, ker je puška kar nekaj cm krajša od ostalih in je res priročna, pa še v sam sistem zaupam 100%, predvsem napenjanje igle je idealno za lov...

  6. #66

    Privzeto

    Sam imam R8 profesional 30-06, lahko rečem da jo uporabljam za use namene, od prašičev pa,...
    stvar o kari že ptički čivkajo:
    - montaža za daljnogled,...
    - hitrost repetiranja,..
    - za prašiče sem si kupil še dodaten nabojnik,
    - možnost nakupa dodatne cevi, ter zelo hitra menjava le te, kakor tudi daljnogleda
    - pa bi lahko pisal v nedogled

  7. #67

    Privzeto

    Imam vrašanje glede na trdoto proženja R8.

    Ali je kdo izmed lastnikov R8 spreminjal trdoto proženja in seveda na kakšen način. Ali ste kupili druge vzmeti ali kako drugače...... in ne pisat tisti ki imate R93, saj so majhne spremembe.

  8. #68
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat pzaksek je objavil: Pokaži objave
    Imam vrašanje glede na trdoto proženja R8.

    Ali je kdo izmed lastnikov R8 spreminjal trdoto proženja in seveda na kakšen način. Ali ste kupili druge vzmeti ali kako drugače...... in ne pisat tisti ki imate R93, saj so majhne spremembe.
    Ja res je drugače...

    Pri R8 je dejansko sprožilni mehanizem v kopitu, vidi se ga če vzameš nabojnik s sprožilcem ven... Nato iz zgornje strani, ko vzameš zaklepni mehanizem ven, odviješ vijak z pokrovčkom in pol ti bo vse jasno... Pol moraš dobit primerno vzmet...

    Drugač sem pa že nekajkrat zasledil na egunu sprožilec za R8 z šnelerjem...

  9. #69

    Privzeto

    Vse to ti bo prišparano, če boš vzel Sauerja. Verjemi, da je mnogo boljši po kvaliteti kakor tudi po preciznosti.

  10. #70
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat FRANCI je objavil: Pokaži objave
    Vse to ti bo prišparano, če boš vzel Sauerja. Verjemi, da je mnogo boljši po kvaliteti kakor tudi po preciznosti.
    Bi Lahko še povedal kako si prišu do tega zaključka?

Stran 7 od 22 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •