Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: Daljnogledi 8x56 do 1000 eur

  1. #11

    Privzeto

    Pozdrav hl! Ne uspem ti poslati ZS, morda je nekaj s tvojimi nastavitvami računalnika narobe. Če želiš, me lahko pokličeš na mobi, 041-891-286, popoldan.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    majstr moj. ne bo šlo. kupujem za očeta. za 50-i rojstni dan (in rad čaka prašičke). pa že mal slabo vidi.
    pa tud če bi zase kupoval bi verjetno izbral kako novejšo varjanto kot cca 30 let starega swarovca.

    vseeno hvala za trud...
    Majstr,

    ravno zaradi tega, namreč človeška zenica z leti izgublja na prožnosti zato ne more izkosristiti izhodne zenice 7mm (8*56).

  3. #13

    Privzeto

    Res je Muzikant, zaradi degenerativnih spremeb se zenica pri starejšem človeku ni sposobna razširiti več kot 5 mm in zaradi tega oko ni sposobno izkoristiti vsega kar optika 8x56 omogoča. Bolj primerna bi bila optika 7x42 ali 8x42 kjer je izhodna zenica 5-6 mm.Daljinogled je lažji in cenovno bolj ugoden. To je nekako tako kot da bi si kupil ferarija in ga vozil samo po mestu v 1-2 prestavi.

  4. #14

    Privzeto

    ups! Pa Tinetov oče ni še tako star, šele pri 50ih bo:icon_:.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Citat janko je objavil: Pokaži objave
    Pred prazniki sem kupil Steiner Hunter-Pro 8x56 . Odličen je, slika čista, po dimenzijah je manjši kot konkurenca( 19x15 cm). polnjen zz dušikom pa cenovno zelo ugoden. Tine na ZS ti lahko pošljm detajle nakupa. Daljinogled sem kupil prek neta v Nemčiji in je bil precej cenejši kot pri nas.
    Steiner Hunter-pro sploh obstaja?

  6. #16

    Privzeto

    Sevada da obstaja, jaz ga imam od 30.12.09. Kaj misliš da sem taka mona da ljudi nategujem?

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Na njihovi strani (steiner.de) ne najdem tega modela.

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Na njihovi strani (steiner.de) ne najdem tega modela.

    Tud sagor II ne,pa obstaja..
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  9. #19

    Privzeto

    Main, poskusi na optics-pro.com. Po tem klikneš na kategorijo hunting na levi strani in se ti pokažejo daljinogledi ki so primernejši za lov. Tretji desno je tisti.Lp

  10. #20

    Privzeto

    za to ceno in za predvsem čakanje na preži, bi jaz kupil Steinerja Nighthunter 8x56!

    S tem daljnogledom boš sigurno razveselil očeta. pa še kdaj si ga boš lahko sposodil.

    LP Vojak

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •