Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Rezultati 61 do 65 od 65

Tema: Baikal enocevna prelamača

  1. #61
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ta post sem spet malo šlampasto napisal. Seveda imam izkušnje z svinčenkami na MK puškah, amapk tudi tam nisem zasledil takšnega strganja izstrelka.

    Lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  2. #62

    Privzeto

    MK naboji imajo z neoplaščenimi kroglami vsi podzvočno hitrost in tudi žlebov je več. Tam pride do posnetja kanalov samo v primeru zapacanja žlebov s svincem.

  3. #63
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Tola sem napisal zato, ker sem uporabljal naboje LAPAU MEDIAS 22 lr in prav ti so bili postrgani Mogoče zaradi zapacane cevi, ker je pač lastnik ne puca tudi z medeninasto krtačko, kar je priporočljivo da narediš po vsaki uporabi.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #64

    Privzeto

    LAPAU MEDIAS
    Najbrž si mislil Lapua Midas?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #65
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ja

    lp
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •