Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 36

Tema: Katerga za 223?

  1. #1

    Privzeto Katerga za 223?

    No kupujem strelni daljnogled za 223 remington in me zanima katera od teh firem je je najboljša? (al naj bo to za hawke,buschnell,Norconia ali tasco) cena naj ne presega 200€€....hvala za nasvete!!

  2. #2

    Privzeto

    Tko ti bom rekel sam moraš sprobat kaj ti najbolj paše!Pa kaj boš streljal znjo!Kle bo vsak svojo malho hvalil in nič drugega!

  3. #3

    Privzeto

    no me zanima če, je kater probal več od teh konjev???Nevem kako stojijo po kvaliteti???

  4. #4

    Privzeto

    Vzemi Bushnella.

  5. #5
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Kakšno srečo imaš?! Jaz sem imel z Hawkejom smolo in sem že dva zamenjal v petletni garanciji, oz. jih reklamiral. Za Norconijo tudi nisem slišal nič vzpodbudnega prej negativno.
    Buschnela večina hvali, sam ga še nisem preiskusil. Tasco- ta sem imel montiranega 3-9x 40, križ nitka. Moram ga max. pohvaliti, nikoli me ni pustil na cedilu. Na preizkusih so mi zavidali 9 in 10, ki sem jih konstantno dosegal enkrat celo 11 čisti center. Iz karabina sem ga snel zaradi odhoda v drugo LD, kjer se lovi predvsem v mraku saj imamo jelenjad in divjega prašiča. In omisliti sem si moral 4# križ, zaradi boljše vidljivosti. Toda tasco je na častnem mestu v lovski omari.
    Sedaj imam naročenega Zeissa.

    Lp in dober pogled!

  6. #6

    Privzeto

    A tako pol od buschnela bi dobil trophy serijo variabla, ker fiksnih nima??Jst pa mam željo 6×42?Tasco pa ma fiksne ne???Bo treba kovanec vržt

  7. #7
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Vrzi ga pa vso srečo, da ti pade na pravo stran.
    lp

  8. #8
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Tasco ima "fiksne".
    Lp

  9. #9

    Privzeto

    a mogoče ve kater, kdo prodaje Tascote pri nas v Sloveniji?????(mogoče kak link?)

  10. #10
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Rodeoteam je uvoznik, podobno kot za ostalo optiko. Bi pa ti predlagal, da pogledaš malo še po oglasih na tem portalu ali bolhi, ker je mogoče najdit precej daljnogledov z nižjimi cenami od prodajnih v trgovinah. To velja tako za Tasco, Bushnell in Hawke.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •