Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: ZEISS 2.5-10x50

  1. #1
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto ZEISS 2.5-10x50

    Ker imam naročenega Zeissa Classic 2.5-10x50, me zanimajo vaše izkušnje s tem ali podobnimi streljnimi daljnogledi te firme.
    Lp in dober pogled!

  2. #2

    Privzeto

    Jaz sem si lansko leto kupil Zeiss Classic 7x50 z osvetljenim križem pa ga moram kar pohvalit. Super vidljivost podnevi in ponoči. Prej sem imel 6x42 pa se ne more primerjat s tem pa je bil iste firme.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #3
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Thumbs up 6x42

    Jaz imam na risanici in bokarci Zeiss 6x42 T* zelooooo zadovoljen mi ni žal da sem se odločil za omenjeno znamko.

  4. #4

    Privzeto

    Jaz imam Kahlesa z identičnimi specifikacijami (2.5-10x50). Sem pa gledal skozi istega Zeissa, in je uredu zadeva, ni kaj tle. Ne moreš ga s kakim nizkocenovnikom primerjat. Sploh v mraku.

  5. #5
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem si lansko leto kupil Zeiss Classic 7x50 z osvetljenim križem pa ga moram kar pohvalit. Super vidljivost podnevi in ponoči. Prej sem imel 6x42 pa se ne more primerjat s tem pa je bil iste firme.
    Še kako lahko primerjaš. Le nekaj minut več v mraku lahko pojagaš.

  6. #6
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem si lansko leto kupil Zeiss Classic 7x50 z osvetljenim križem
    Prvotno namenjen za na bokarco pa mi je mal spage zmanjkal tako da sem potem uzel 6x42, ja nič pa drugič

  7. #7

    Privzeto

    jaz imam zeissa 2,5-10x50 z piko, za vse načine jage odličen
    Live to hunt
    hunt to live

  8. #8

    Privzeto

    Jaz imam 4 zaissove daljnoglede pa sem z usemi zelo zadovoljen,najstarejši je star 40 let,ostali so 5 let približno. Vidljivost v mraku zelo dobra,tudi v pognu se dobro odrežejo.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  9. #9

    Privzeto

    Ali je že kdo kupoval ali pa preizkusil Zeiss Duralyt? Glede na to,da je vsaj za polovico cenejši od drugih serij Zeissa bi znal kar potegnit,je pa samo vprašanje kvalitete....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Kolikor sem slišal - je to komercialna poteza (kontra Swarovskemu in njegovim cenam)...baje da običajna Zeissova kvaliteta...če bi kupoval daljnogled zdaj bi si ga ogledal zelo od blizu.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •