Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Rezultati 71 do 74 od 74

Tema: FUNKCIJA V LD" gojitveni"

  1. #71

    Privzeto

    No Mungo bom zmaniral svojo napadalnost, in ti posvetil eno uprašanje kot lovec ki se drži napisanega kot pijanec plota saj kaj se tiče pravil se jih moremo.kot lovec ki veliko loviš in veliko bereš in stojiš za napisanim a ti pri tem ne prihaja do razlik teorije in prakse.Pa vsaj tega ne jemati kot provokacijo ker ni, resno te sprašujem.Hvala za odgovor

  2. #72
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    ojej...

  3. #73
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Kalin...

    Lp!

    Citat kalin je objavil: Pokaži objave
    Janes žav taka ali tako nisem hotel kaj pisat ,potem pa ko sem videl da si ti rekel da ne boš več pa sem se le odločiv kot navaden smrtnik.kar se tiče slovenščine mi je žav rat uporabljam svojo narečje in ponosen sem nan.Kar se tiče etike si jo ti preberi dvestokrat in daj si reči da nisi najbol pameten na svetu.glede žaljivk tvojih in od podobnih je že marsikateremu sodu odbilo dno.da se naj učimo in beremo nihče ni dobil podarjen izpit za lovca tako da smo se morali usi učiti.pa upam da te kod moderatorja počasi zamenjajo ker tvoje delo je drugačno kot pa spametvanje.kar se pa tiče trofej ti jih nisem nidičen samo rat bi te videl še gdaj s kako motiko ali motorko pri delu ne pa samo z puško in trofejo ker tudi to smo lovci da delamo ne da samo forseramo plan in streljamo.drugače pa za tebe nimam več beset ker sem itak prenizek za take kot si ti.hvaga za razumevanje vaše zvišano lovsko veličastvo
    1. Nikoli še nisem bil žaljiv!

    2. Zavzemam se za enakopravnost med lovci!

    3. Nikjer ne zagovarjam visoke plane, le realnost pri načrtovanju!

    4. Nimam se za visokega in vedno poudarjam, da se celo življenje učimo in nevedni umremo!

    5. Nikoli še nisem trdil, da kaj vem, vedno poudarjal, da vem da nič ne vem!

    6. Za delo v lovišču so priznanja in odlikovanja, s katerimi se tako radi kitite, sam sem ga pa zavrnil, ker v zeleno bratovščino nisem stopil, da bi se kitil ampak iz entuziazma, ne pa privilegij odstrela!

    7. Vem funkcionarji boli vas, ker se zavzemam, da se vam požaga stolčke!

    8. Tvoji posti so "posilstvo" našega materinega jezika in zaradi tega prvič in upam da tudi zadnjič uporabljam moč moderatorja in te KAZNUJEM z najvišjo možno kaznijo! Ne kaznujem te zaradi užaljenosti, ker vsak vsaj malo pismen ve, da nisem nikogar žalil ali da sem zmeraj zagovarjal le dobrobit slovenskega lovstva in enakopravnost med članstvom in se tudi ob takih pisarijah ne morem počutiti užaljenega, ampak le zato, ker zlorabljaš slovenski forum in na njem blatiš in sramotiš naš jezik!

    9. ...pa ko se naslednji kaj oglasi naj si najprej prebere poste, potem pa streša prazno slamo!

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #74
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat kalin je objavil: Pokaži objave
    J....kar se tiče slovenščine mi je žav rat uporabljam svojo narečje in ponosen sem nan....
    Narečij je v Sloveniji toliko, da se ne bomo razumeli, če jih bomo uporabljali. Zato je tudi eno osnovnih pravil tega foruma, da se uporablja knjižna Slovenščina, dialekt pa zgolj in samo v "kotičkih". Nihče ni dolžan brati nekakršnih skrpucal in se mukoma prebijati skozi besedilo, kajti tudi v dialektu, ko se ga piše, se upošteva slovnična pravila.
    To, kar pišeš ti pa je res skrpucalo, zato te prosim, da se vsaj malo potrudiš, da bomo kaj razumeli.
    Sicer bom prisiljen uporabljati pravila foruma.

    Admin.

    Ups, sem citiral iz prejšnje strani in sem spregledal, da je že moderator ukrepal. No, pa saj je bistvo enako.

Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •