Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Državno prvenstvo na tarčo bežečega merjasca 2009

  1. #21
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Še fotka:
    Foto: Samo Volčina

  2. #22
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Me pa zanima, zakaj se v uradni razvrstitvi objavljeni na spletnih straneh LZS, sploh še pojavlja kratica "ZLD", če pa vemo, da je državna tekma po novem pravilniku, na katero se uvrstijo najboljši v volilnih okoliših.
    Kdo tu koga spet za ***** vleče?!

  3. #23

    Privzeto

    Ej prjatu ni šans da naša generacija to spremeni. To je tako zakoreninjeno v miselnosti teh naših funkcionarjev, ki upravljajo ne samo ZLD-je , ampak tudi na LZS-ju da glava peče. Vsi ti kao "funkcionarji" mislijo da so nezamenljivi, ampak zadnjič sem se sprehodil po "britofu" in sem se spomnil da je mnogo teh ki tam ležijo mislilo da so nenadomestljivi a so za vse našli zamenjavo. Samo najti moramo način da jih uničimo.

  4. #24

    Privzeto

    Ugotavljam, da bo dolenjska slej ko prej brez prašičev....
    Bravo

  5. #25

    Privzeto Še nekaj slik z DP

    [attach]Povezava 5237[/attach]
    še dve slikice.

  6. #26
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Question

    Čestitam na postignutom uspjehu.
    Malo su mi nejasni rezultati i plasmani prve trojice, pa bih molio kratko pojašnjenje, jer na prvi pogled izgleda nelogično.

  7. #27

    Privzeto

    Hvala na čestitkah. To so točke iz rednega dela, potem so pa kar končno uvrstitev napisali. Za končno uvrstitev smo pa streljali finalno serijo.
    Pa saj veš, treba je šparat tudi na papirju.

  8. #28
    ZR7 Guest

    Privzeto

    O enem od tistih, ki so stali na najvišji stopnički, se je razpisal tudi Dolenjski list v svoji prilogi. Mi pa smo to podali v članku: http://www.forum-lov.org/index.php?o...=658&Itemid=53

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •