Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Ledwave? Fenix?

  1. #11

    Thumbs up Fenix TK11

    ...Vprašaj za dodaten popust - meni ga je dal 10% kot PayPal refundacijo - in ne potrebuješ dodatnega zavarovanja - pošta je prišla k meni v 4. dneh brez tega zavarovanja pošiljke...

  2. #12

    Privzeto

    nisem nič vprašal za popust - šola za drugič.. je pa vseeno komplet, ki sem ga naročil vsaj 40% cenejši kot pri nas..

  3. #13
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Fantje, ve kdo slučajno malo bolje kakšna je razlika med tk10, tk11, tk11 r2 in tk12?

    Po strani nisem uspel prebrati nič očitnega, po čem se med seboj razlikujejo.

    Prav tako me zanima ali se morda bolj splača investirati več in kupiti Surefire?
    Last edited by De_Tomaso; 12. October 2009 at 22:16.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  4. #14

    Privzeto Fenix TK

    TK10 nisem več videl v ponudbi, verjetno je "out", TK12 je nov model z nekaj več funkcijami (vse modele in njihove specifikacije si lahko ogledaš tukaj )- še zmeraj nima noben regulacije širine snopa, drugače pa menim, da so že te svetilke na meji smiselnosti finančne investicije, kaj dražjega bi pa se moralo precej boljše izkazat, ker za predmeti istih specifikacij in kvalitete nisem pripravljen plačevati več.

  5. #15
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Torej en korak višje je samo še Surefire ali še kaj drugega. Led Lenser mi ne diši, ker ne omogoče žičnega stikala.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  6. #16
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Katere svetilke z Led žarnicami omogočajo nastavitve širine snopa?
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  7. #17

    Privzeto Led Lenser

    Zdravo,

    svetilke z LED diodam in nastavljivim snop svetlobe imajo pri Led Lenser-ju. P7 in P14 mi izgledata super, samo cena je malo zasoljena. Za pujse pa X21, da bo še v sosedni vasi svetlo.

    LP G.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •