Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 54

Tema: Tožba ZLD-ja

  1. #21

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Danes je minilo 80 dni odkar sem pritožil na LZS.
    Upam da je bilo priporočeno- za dokaz , ker drugače se lahko izgovorijo, da niso nič prejeli.

  2. #22

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Sploh nevem kaj naj še naredim, da bi se kolesje zavrtelo. Mislim da bom posegel po drastičnemu ukrepu in bom dal na kocko svoje zdravje.Druge možnosti ne vidim.
    Tega ni vreden nihče. Zdravje imaš ali ga nimaš in če ga imaš si neizmerno bogat in srečen.
    Zgodba se bo pričela odvijati, verjemi. Najkasneje na naslednji seji UO LZS, ki bo v sredini septembra. Zastavim svojo besedo.

  3. #23

    Privzeto

    Tica, čeprav sem zaprmej sklenil da na LZS ne verjamem nobenemu niti ko mi rečejo "dobr dan", bom v luft pogledal če je res dan, si me prepričal da z svojo gladovno stavko še malo počakam. Upam da mi ne bo žal!!!
    Veper,ti praviš da se smilim sam sebi. Ne ni res. Samo za svoj denar bi rad da ga inštitucije ki so ga dobile oddelajo pošteno in po predpisih.
    Kdo se je decembra uprašal ko je bilo treba članarino poravnati "a ima pero denar".Plačaj ali pa nisi več naš član...Sedaj ko pa zahtevam da se moja pritožba rešuje ni pa teh inkasantov nikjer.JA SAJ JE PRAV DA DREVESA RASTEJO . NI PA PRAV DA SE POD LISTJE SKRIVAJO FUNKCIONARJI NA LZS.

  4. #24
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Sploh se ne sekiraj, to si nekemu "kvazi funkcionarju" stopil na rep in on misli, da je še socializem v igri, ko je mogoče kaj veljal. Mogoče bi bilo dobro kontaktirati direktno s Srečkom Kropejem in mu povedat kako in kaj.
    Načeloma pa ti lahko pihnejo vsi skupaj v r..! Tudi jaz sem na tvoji strani in navijam zate. To je moje skromno mnenje in podpora.
    Lp in dober pogled!!!

  5. #25

    Privzeto

    ALELUJA. Včeraj je zasedal UO LZS in baje so obravnavali našo pritožbo, pa še to nevem če bi jo, če nebi tica dregnil v osje gnezdo. Menda je rok za skupni sestanek med ZLD, LZS in nami v začetku oktobra.
    Samo 100 dni so rabili naši vrli funkcionarji za to junaško dejanje.
    TICA HVALA.

  6. #26
    ZR7 Guest

    Privzeto

    no, da sedaj vidimo kako se bo LZS potegnila za korektno izvajanje nalog s strani pooblascenih clanic.

  7. #27

    Privzeto

    Pero, vprašanja sem zastavljal že prej in drezanja so vzpodbudila obravnavo na komisiji za strelstvo, kar lahko prebereš v zapisniku, objavljenem na spletni strani LZS. Da se bo stvar uredila, sem trdno prepričan.

  8. #28

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Pero, vprašanja sem zastavljal že prej in drezanja so vzpodbudila obravnavo na komisiji za strelstvo, kar lahko prebereš v zapisniku, objavljenem na spletni strani LZS. Da se bo stvar uredila, sem trdno prepričan.
    Prjatli sedajle grem na sestanek pod okriljem LZS, ki se bo dogodil na sedežu ZLD Novo mesto. Da vidimo a bom imel jaz prav in obstoječi pravilniki ali VSEMOGOČNI ZLD.

  9. #29

    Privzeto

    Pero,a maš neprebojca gor? Mam občutek,da boš precej nezaželjen tam?!? Oziroma raje povej kako ste rešili zadevo.......
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #30

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Pero,a maš neprebojca gor? Mam občutek,da boš precej nezaželjen tam?!? Oziroma raje povej kako ste rešili zadevo.......
    lp
    Fantje ,res sem porabil več energije, kot celo leto pri strelstvu. Vsaj mislim da se naslednje leto ne bodo ponovile napake zaradi katerih sem letos tako bentil. Tudi fantje iz LZS-ja so videli in tudi javno in glasno povedali da so se res dogajale nepravilnosti( prav po "muško" je nastopil predsednik strelske komisije) Če sem čist odkrit ,pa smo si na koncu dali roko, jim še čisto ne verjamem. Občutek imam da se vse niti vodijo iz enega mesta(beri ene osebe) in vsi ostali so marionete. Bog daj da se motim, čene smo ga strelci v novomeškem koncu fejst najebali.

Stran 3 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •