Stran 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 94

Tema: Sako municija

  1. #21
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Jst sem pa kupil dve škatli Powerheada,to so tisti z Barnesovo TSX kroglo.Bomo vidl kako se bo obneslo na d.prašiče in na kakšno srno.

  2. #22
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

  3. #23

    Privzeto

    Ali kdo od vas uporablja Sako municijo na prelamači? Sam imam namreč problem; naboj sede v ležišče in puška se tudi lepo zapre, ko pa je naboj izstreljen,pa puško komaj odprem; netilka pa je za slab milimeter NAD nivojem dna tulca - na tulcu in netilki ni nobenih sledi igle.....
    Z drugo municijo se mi to ne dogaja, ne bi pa jo rad menjal,ker nese odlično,pa še dela super.....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #24
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Ali kdo od vas uporablja Sako municijo na prelamači? Sam imam namreč problem; naboj sede v ležišče in puška se tudi lepo zapre, ko pa je naboj izstreljen,pa puško komaj odprem; netilka pa je za slab milimeter NAD nivojem dna tulca - na tulcu in netilki ni nobenih sledi igle.....
    Z drugo municijo se mi to ne dogaja, ne bi pa jo rad menjal,ker nese odlično,pa še dela super.....

    lp
    zamenjaj pusko

  5. #25

    Privzeto

    NI ŠANS!! Kot sem napisal,to se dogaja samo pri tej municiji.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #26
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Isti problem.
    Mislim, da so bili krivi doma polnjeni naboji, kjer je tudi štrčala netilka ven...

  7. #27

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Ali kdo od vas uporablja Sako municijo na prelamači? Sam imam namreč problem; naboj sede v ležišče in puška se tudi lepo zapre, ko pa je naboj izstreljen,pa puško komaj odprem; netilka pa je za slab milimeter NAD nivojem dna tulca - na tulcu in netilki ni nobenih sledi igle.....
    Z drugo municijo se mi to ne dogaja, ne bi pa jo rad menjal,ker nese odlično,pa še dela super.....

    lp
    Moje mnenje je, da je nekaj narobe z ležiščem.

  8. #28
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Preden skoči kdo pokoncu...Vem, da je to SB, pa kar tule zapišem/prilepim.
    No, meni se na netilki in tulcu pozna po 1 črtica, fizično vtisnjena noter, dolga točno za radij tulca. Pa imam enake probleme kot dolgin z odpiranjem prelamače, tudi če je vstavljen samo prazen tulec...
    Ve kdo, kaj je to/zakaj se to pojavlja?


  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    predolgo udarno iglo imaš.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Mogoče ti igla ne gre nazaj, če dobro pogledaš prihaja utor iz sredine netilke.

Stran 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •