Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 76

Tema: strelni dalnogledi

  1. #31

    Privzeto

    no, kakšen daljnogled bi pa dal jaz na mk, sedaj imam bushnel 3-9x40, pa je samo za u kanto..grem na strelišče, streljam je super...nese točno...se peljem do krmišča ustrelim po šoji, pa je prestavljen..ugotovil sem da se med vožnjo kar prestavlja...pa me zanima kakšnega bi mi svetovali?? glede na to da gre za MK, pa nebi dal gor swarovskega/kahlesa/zeissa...


  2. #32
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat hunter1 je objavil: Pokaži objave
    no, kakšen daljnogled bi pa dal jaz na mk, sedaj imam bushnel 3-9x40, pa je samo za u kanto..
    kateri bušnel?

  3. #33

    Privzeto

    hmm, preveč vprašaš, ker ne vem, kupil sem ga pred 2. letoma, zelo poceni, mislim da 150 eur. :icon_:

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Pa si preveril montažo?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  5. #35

    Privzeto

    daljnogledov je malo morje v tem cenovnem razredu. drugače morda vortex.
    in pa tudi montaži preveri, ja. ker najhuje je nov daljnogled in boš ugotovil enake napake kot prej. probaj si kakšnega sposodit za kakšen teden, mesec, pa potem vidiš kaj je na stvari. ali pa kar oboje naenkrat zamenjaj.

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Daljnogled skoraj zagotovo ni kriv. Za tak denar si verjetno dobil model trophy, kakršnega sem imel na 308win, pa se mi po vsaj 300 strelih niti enkrat ni prestavil.
    Naslednje, če ni kriva montaža, je lahko kriva daljava na krmišču, ki mogoče ni enaka kot na strelišču.
    Najlažje boš ugotovil, če si na krmišču postaviš tarčo, in daš par strelov

  7. #37
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat hunter1 je objavil: Pokaži objave
    hmm, preveč vprašaš, ker ne vem, kupil sem ga pred 2. letoma, zelo poceni, mislim da 150 eur. :icon_:
    Kolikor denarja toliko muzke. Sedaj pa kupi kakšno drugo firmo za isti denar, pa boš imel isti drek!

  8. #38
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    Daljnogled skoraj zagotovo ni kriv. Za tak denar si verjetno dobil model trophy, kakršnega sem imel na 308win, pa se mi po vsaj 300 strelih niti enkrat ni prestavil.
    Dvomim. Tip, ki ne pozna niti modela daljnogleda, ki ga ima montiranega, se je verjetno pustil tudi na suho nategniti in ima gori kakšnega krepko preplačanega Sportsmana, primernega kvečjemu za MK. Sem že kar nekaj takih brihtonov srečal.

  9. #39
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat MetalHack je objavil: Pokaži objave
    Dvomim. Tip, ki ne pozna niti modela daljnogleda, ki ga ima montiranega, se je verjetno pustil tudi na suho nategniti in ima gori kakšnega krepko preplačanega Sportsmana, primernega kvečjemu za MK. Sem že kar nekaj takih brihtonov srečal.
    Ja sej dečko govori o MK... Jaz ti osebno tudi priporočam, da na krmišču probaš na tarčo, pa boš vidu, skoraj težko verjetno je da bi se zaradi tresljajev premikal križ... Pred tem pa vse dele preveri da so negibni, potisni vijake... Če pa res ne gre pol bo verjetno res optika...

  10. #40

    Privzeto

    V takem primeru dvomim da gre za napako daljnogleda,ker bi se ti premikal tudi na strelišču,saj menda na strelišču nimaš puške ves čas v vati in pri miru. Resno preveri montažo,ponovno zategni vse vijake....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 4 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •