Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Ostala oprema za fotolov

  1. #1
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto Ostala oprema za fotolov

    Z Veprom sem se dogovoril, da obiščeva eno izmed njihovih krmišč za medvede. Za fotografiranje ponoči sem potreboval močan fleš ali močno svetilko. Odločil sem se drugo možnost. Žal sva z Veprom imela smolo z vremenom (dež) in tudi datum 30.4. ni bil najprimernejši, saj so zvoki veselic ob kresovanju prodrli globoko v Notranjske gozdove. V jutranjem svitu naju je sicer obiskal en medo, a sva v efektu fotografske mrzlice vseskupaj zamočila. Tako me bo na zanimivo noč (za katero se Vepru še enkrat zahvalim) spominjal le poizkusni posnetek Herkulesa (f2,8 1/45s ISO3200 200mm objektiv oddaljenost 30m).

    Danes zvečer sem se fotografiranja s svetilko lotil doma. Ob 20:15 sem presenetil srnjaka (f4,5 1s ISO 800 200mm+2TK oddaljenost slabih 50 m) Motijo predvsem osvetljene zenice, ki jih moj program za obdelavo fotografij sam ne zna odstraniti. No duša ni dala, da nebi še malo preizkušal. Skarje na škatli (f2,8 1/10s ISO 800 200mm na 20 m) in gozdni xxx (f2,8 1s ISO 800 70 mm).

  2. #2

    Privzeto šotor

    Kdor bi se rad pribljižal divjadi in pticam mu prav pride:

    http://www.forum-lov.org/index.php?o...d=18&Itemid=57

  3. #3

  4. #4

    Privzeto

    Zanimivo. Žal piše, da je to za Iphone. Bo treba preveriti velikost telefona in pozicijo fotografske leče. Zagotovo lažje kot držati z roko telefon na daljnogledu in loviti razdaljo in kot.
    Verum justicia quod parilitas!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •