Stran 18 od 34 PrvaPrva ... 814151617181920212228 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #171

    Privzeto

    Meni dela , drugace se mi pa zdi tole z revijam dobra ideja , le tako naprej.

  2. #172

    Privzeto

    Jaz vidim.

    LP

  3. #173
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat izitok je objavil: Pokaži objave
    Ne, kje naj bi to bilo?
    Portal. Leva stran, torej menu, zadnja izbira spodaj levo.

    Bom čez čas premaknil malo višje, za sedaj naj bo kot je. Javi če/ko najdeš!

    LP

  4. #174
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    18

    Privzeto

    Našel,:icon_: pohvale vredno, ni kaj.

  5. #175

    Privzeto

    V zdajnšni številki revije Lovec (10/2010), na strani 482, pod naslovom "Bila je priložnost ali kultura pod klobukom"; predsednk komisije za lovsko kulturo in stike z javnostjo Marjan Fortin izčrpno, jedrnato in izbranem in vsakormor razumljivem besednjaku opisuje razmere v naši zeleni bratovščini. Ob tem, kar je napisal bi se morali prav vsi zamisliti in čimprej pritopipi k izboljšanju razmer in javni podobi lovstva in lovcev, predvsem pa tisti, na katere se kritika nanaša. Po svojem bistvu in temeljen sporočilu je podobna kritiki, izraženi na tem forumu. Kritika torej je, manka nam še glavno dejanje, t.j. prehod od kritike k dejanjem.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  6. #176
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Fortina sem že mislil pohvaliti pa si me prehitel...
    Marko Gorše, Nadlesk

  7. #177
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Fortina sem že mislil pohvaliti pa si me prehitel...
    Glede na kar nekaj aktualnih dogodkov v okviru lovske kulture in nekaj preteklih spodrslajev imam o njegovem pisanju mešane občutke. Ne samo v lovski kulturi, tudi v komisiji za lovsko kulturo očitno pošteno škriplje!

  8. #178
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    ... predsednk komisije za lovsko kulturo in stike z javnostjo Marjan Fortin izčrpno, jedrnato in izbranem in vsakormor razumljivem besednjaku opisuje razmere v naši zeleni bratovščini. ...
    Se strinjam, da je to pisano zelo preprosto. A tudi zelo obširno in površno. Je v njegovem pisanju kar nekaj nasprotij in nelogičnosti. Očitno gre za pismo užaljenosti, saj si drugače ne znam razlagati kar treh strani v Lovcu, ki so usmerjene k enemu "rukaškemu" dogodku. In za pomanjkanje člankov všečnih uredništvu, saj so nekateri prispevki postali nenormalno obsežni, nekaterih nevšečnih pa ne objavljajo.
    Rukaški konflikt je očitno dobro pretresel ustoličene, da se tako ognjevito postavljajo na okope. Se bom lotil tega in pridobil informacije, da jih posredujem in prikažem še iz vidika nosilcev te dejavnosti in ne le šoferjev in sejemskih sprehajalcev.

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    ... čimprej pristopiti k izboljšanju razmer in javni podobi lovstva in lovcev, predvsem pa tisti, na katere se kritika nanaša....
    Kritika v tem prispevku je kar na nekaj mestih čisto zgrešena in je ogledalo prizadetosti in nepriznavanja lastnega razmišljanja drugim. Kritike iz fevdalnih pozicij v demokratičnih časih so ničeve, Fortinova razmišljanja o spremembah v družbi in demokratizaciji pa se prepletajo z zagovarjanjem polvojaške ureditve. Ne samo zgrešeno, temveč prav bolano je to njegovo neusklajeno nakladanje.

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    ... Po svojem bistvu in temeljen sporočilu je podobna kritiki, izraženi na tem forumu. ...
    Še zdaleč ne! No, kot sem obljubil, bom zadevo raziskal in nekaj spisal.

    LP

  9. #179

    Privzeto

    Mene zanima katerega datuma dobite na dom revijo Lovec?Včasih sem ga dobival 2.-3. v mesecu sedaj pa okoli 7.v mesecu.Če ga dobiš s tako zamudo so naprimer večina oglasov neuporabnih.Nevem al štrajkajo na LZS al pri Pošti.Sicer v Pošto malo dvomim ,ker poštar nosi vsak dan.
    lp

  10. #180
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenska
    Prispevki
    68

    Privzeto

    Jaz sem ga dobil danes

Stran 18 od 34 PrvaPrva ... 814151617181920212228 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •