Stran 34 od 34 PrvaPrva ... 243031323334
Rezultati 331 do 332 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #331

    Privzeto

    Urejenost revije je dvorezen meč. Zato imamo na voljo strokovne revije in rumene revije. Lovec je nekaj vmes.

    Po moje je rešitev v objavi enega do dveh daljših člankov, ki so strokovni in podkovani s fotografijami (ponavadi so vsebine dosti obsežne in čakanje na nadaljevanje naslednjega meseca prinese luknje v spominu, dva članka hkrati pa bere še manj ljudi kot enega daljšega).

    Ostali članki naj bodo kratki vizualno bogati.

    Bi pa bil dobrodošel še videočlanek. Ali kot CD priloga (se umika iz polic) ali kot črtna koda za povezavo (čedalje bolj moderno) oz. na kratkem uvodniku zapisana povezava, ki jo pretipkaš na splet.

    To pa zahteva ogromno dela ... je pa aktualno. Taki videočlanki bi bili dobrodošli vsaj ob polletju ali četrtletju (mesečno je to po moje v trenutni organiziranosti misija nemogoče).

    Osebno pol Lovca preskočim, ker se mi ne da brati objav ob obletnicah LD in z lupo gledati člane posameznih LD, z veseljem pa se lotim strokovnega članka, pa čeprav obsega več strani.

    Priloga za mladino pa je pikica na i. Zelo dober korak naprej.

  2. #332
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Obvezno v obliki e-revije in mobilne aplikacije - s popustom za nepapirno obliko

Stran 34 od 34 PrvaPrva ... 243031323334

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •