Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 54 od 54

Tema: Obiski šol in vrtcev

  1. #51
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat jereb je objavil: Pokaži objave

    Za konec pa češnjica na torti. Trudiš se po najboljših močeh, mladi izrazijo voljo in naletijo na skrbno zaklenjena vrata LD. Morda potrkajo še na sosednja... lahko pa jih ustavi že kar modelni odgovor - še nimaš 18 let.

    Dokler lovske družine ne bodo na široko odprle vrat in sprostile vstopa in lova, bodo vse dejavnosti zaman. Žal je takih družin preveč. Škoda da se sploh imenujejo družine.
    Se popolnoma strinjam, dodal bi le še fobijo oziroma fovšijo pred dvojnimi člani, pa smo tam kjer smo.
    8x68S 30-06/20mag .223rem 12/12 .22LR

  2. #52

    Privzeto

    Na obisku pri lovcih na Dolah pri Litiji pa najbolj tekne malica, ki si jo sam spečeš.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	vrtec.jpg‎ 
Views:	247 
Size:	248.8 KB 
ID:	16623  

  3. #53

    Privzeto

    Odlično alojz1,

    take dogodivščine si vedno dobro zapomnijo.

  4. #54

    Privzeto

    Citat mišica je objavil: Pokaži objave
    Evo sem sem se pravkar vrnil z obiska v šoli, kjer sem ponovno malo predstavil naše delovanje in jago. Bil se pri učencih prvega razreda. Učiteljice in vzgojiteljice so me opozorile, da bodo težko zdržali pol ure, na promocijski nahrbtniki koncu je bilo pa kar dve ure debate, velike oči in še večja ušesa. :icon_:
    Otroci so z zanimanjem poslušali, postavljali vprašanja in si ogledovali knjige Zlatorogove knjižnice, plakate, ki sem jih za ta namen dvignil na LZS in seveda lovsko uniformo in klobuk.
    Sem jim moral obljubiti, da se še kaj https://www.estela.si/samponi-proti-prhljaju oglasim.
    Pravkar sem se vrnil s šolskega obiska, kjer sem znova delil svoje izkušnje in navdušenje nad lovom. Tokrat sem gostoval pri učencih prvega razreda. Sprva so učiteljice in vzgojiteljice zadržkovale, da bi zdržali pozorni le pol ure, a na koncu je minilo kar dve uri. Razprava je bila živahna, oči so bile velike, ušesa pa še večja. :icon_:

    Otroci so z zanimanjem poslušali, postavljali vprašanja ter si ogledovali knjige Zlatorogove knjižnice, plakate (ki sem jih posebej dvignil na LZS) ter seveda lovsko uniformo in klobuk. Obljubil sem jim, da se bom še kdaj oglasil, saj je bilo vzdušje izjemno in so pokazali veliko zanimanja za lov in naravo.

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •