Stran 4 od 13 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 128

Tema: Breze

  1. #31
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Janez potolaži se saj si ga dobro zadel le pozabil si poklicati krvosledca ali pa ga Gams HR ni imel sabo in zato je breze onemogel šele na tej strani meje. Preden pa je poginil je v izvir Obrha še položil jajce iz katerega se je izvalil tisti,ki ga je videl Leon in ga na forum lansiral Krpan.Logično ne???
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Madonca še malenkost pa bomo brali o slovenski "el čupakabri"
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  3. #33
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat gams HR je objavil: Pokaži objave
    Uplenitelj je dobil nagrado 5000kn, družina pa meso
    A je dober za u lonec, pa za klobase in salame ?
    Da se u recesiji ne bi meso stran metal , pa škoda delala .
    LP
    Služimo narodu !

  4. #34

    Privzeto

    Breze je prav užiten, ta bolji so pa kremplji za župo. Pred slabih mesec dni je poškodovalo enga gozdara ki je podiral smreko v predelu kje se breze zadržuje. Stal je na sveže zvaljeno jajce od Brezeta in mu je razneslo obje noge. Sam nisem verjel ampak to piše v Novem listu
    Live to hunt
    hunt to live

  5. #35

    Privzeto

    Pismu, o tem brezerju se je gams hr že lani na srečanju menil, pa mu nismo vrjel,sedaj mu vsi vrjamemo ,vsaj mislm.

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Ne vem no ne vidim sicer "gušta" za kogarkoli da bi nam lovske prodajal, tako da pol verjamem pol pa mislim da me (nas) vleče za cmokija!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  7. #37
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Vi se k'r zajebavite. Ko pa bojo škode tako na divjadi kot poljščinah, če ne še kaj drugega, boste pa jokali. Dejte resno vzet. Kroflov zapis o opažanju teritorialnega oglašanja šakala na barju, je relativno nov. Še novejše in še neobjavljeno pa je, da tega oglašanja ni več in da je tudi šakal nenadoma izginil.
    To časovno sovpada s temi opažanji Brezeta. Le zakaj bi šakal , ki se širi, izginil, če ne zaradi resne grožnje. Glede na sled, katere fotko sem prilepil, to ne bo mačji kašelj, če se razpase po marostu. Tiste vaše pokalce lahko kar preč zmečete. 300Win. minimum!

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Šefe pa ne da meriš da bomo začeli izpod preže z minometom jagat? sej ne da se delam norca, samo ne gre mi z zdravo pametjo vkup....
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  9. #39

    Privzeto

    No,meni je lani na Krki Gams pravil o tem,mi pokazal tudi slike sledi itd...,prej sem o tem samo slišal od HR kolegov! Baje je pojedel neko ciganko...... (Jutranji list - 66/12--2005),ostali so samo še čevlji! Baje je šlo za odraslega samca!
    Sem bil pa pred tednom službeno na enem sestanku u Karlovcu,pa mi je en od udeležencev,ki je tudi lovec kazal slike ko je brezeta slikal,ma vam rečem ko da bi gledal dinozavra,križanega z medvedom! Slika je bila objavljena v glasilu Lovačke vjesti.......! Ne vem no....... Je kar za verjet,baje jih tudi ni več tako malo,zato se zelo pozna tudi na divjadi,kaj se bo pa zgodilo z odročnimi hr. vasicami ko bo divjadi tam zmanjkalo pa si lahko samo predstavljamo! Če pa je zdaj še pri nas pa je sploh joj......
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #40

    Privzeto

    Organizirajte jedačo in pijačo, pa pripeljem par kolegov, da organiziramo kak pogon na to zverino...

Stran 4 od 13 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •