Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: 300 Win Mag

  1. #1

    Privzeto 300 Win Mag

    Vaše mnenje in izkušnje z 300 Win Mag.
    V kraljestvu Zlatoroga

  2. #2

    Privzeto

    A nihče od forumašev ne uporablja 300 Win Mag?
    V kraljestvu Zlatoroga

  3. #3

    Privzeto

    Živjo
    Jaz sem jo dobil pred kratkim sicer 300 winchester short magnum ampak sta naboja dokaj podobna. odsun je srednje močan ne pretiran, na tarčo se je zaenkrat odrezala solidno,bo treba še naprožilo montirat pa bo bolje. Drugače pa na živali nsem še sprobal.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto 300 wm

    Odlične izkušnje z Winchester Accubond 11,7 g. Nimam primera zadete in ne njdene divjadi.

  5. #5
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    300 mag sem uporabljal 15 let in sem bil zelo zadovoljen, dejstvo pa je da sem imel izbrano šest žlebno cev v dolžini 66cm izdelano v Klančnikovi delavnici. Preden sem zamenjal cev pa nisem bil najbolj zadovoljen vendar je bilo vse verjetno bolj na psihični bazi močnega odsuna in kratke cevi. Ob uporabi primerne municije je uporabna za vse vrste divjadi ,vprašanje pa je ali potrebujemo tako velik presežek energije. Kasneje sem se odločil za univerzaljnejšo 8x57 is in sem z tem kalibrom še bolj zadovoljen. Strelov nad 300 m namreč nimam prav veliko in zato je pač tako kot je in končno na 100-150m je točnost primerljiva saj za lov razlika 1 cm med prvo in drugo ne pomeni nič.Veliko pa pomeni teža puške ,saj z lažjo varijanto pri Mag kalibrih izgubimo prednost proti šibkejšemu kalibru. Z lahko 300 mag se namreč ne da dobro streljati.
    Last edited by Veper; 7. March 2009 at 14:05.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #6

    Privzeto 300 win mag

    zanima me ce delajo za ta kaliber polnooplascene krogle, in kje bi se jih dalo dobiti?

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Norma Jaktmatch

    http://www.norma.cc/sortimentmatch.a...n%20Mag&Lang=3

    Dobiš tam kjer prodajajo Normo, da ne bo reklame.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •