Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Rezultati 61 do 66 od 66

Tema: Pesjak

  1. #61
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Čestitam !!!
    Zelo lep pesjak in upam, da ti bosta tvoja dva psa, vrnila to na lovu.

    Pozdrav!

  2. #62
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto pesjak

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    Stranice bi morale segat do tal, ker tam skozi kar dobro vleče v vetrovnih dneh.
    tudi stranice bodo segale do tal!sedaj poleti je fino ce mal popiha,jeseni bo pa tam prisla se ena deska,da ne bo pihalol!je pa tam samo 5 cm prostora med stranico in tlemi!
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  3. #63
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto

    Citat jagerboss je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem imel s tako mrežo ograjen pesjak v katerem sta bila en prepeličar in en istrijanka. Ko se je istrijanka gonila je prepeličar in sosedov pes to mrežo odpirali kot, da je bila paljčevina. Kasneje sem tam noter spravil še labradorko, ta pa je v eni noči pregrizla mrežo na vratih. Tolko iz mojih izkušenj s to mrežo. Od kar imam pa betonsko mrežo je mir.

    Strinjam pa se da ta pesjak res lepo zgleda. Čestitke projektantu in izvajalcu!
    hvala za cestitke....bom prenesu cestitke naprej projektantu+delnemu izvajalcu:icon_:
    LP
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  4. #64

    Privzeto

    Ali bo zdržala mreža za voluharje 13*13 mm grizenje in praskanje mladička brak jazbečarja, dokler ne zraste glava tako velika, da ne more jo vtakniti in iti ven v 10*10 cm velikih kvadratkih mreže za beton? Ima kdo izkušnje s tem?

  5. #65

    Privzeto

    jaz sem jo moral pregraditi še na pol,ker je mladič kar skočil ven.
    garantiram-isto so bile 10x10cm.

  6. #66

    Privzeto

    13*13 mm dvomim da bo preskočil
    Na 10*10 cm armirno mrežo sem dal še mrežo 13*13 mm namenjeno zaščiti proti voluharjem in me zanima, če ima kdo izkušnje da to zdrži zelo živahnega in trmastega mladička.

Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •