Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 33 od 33

Tema: Hirtenberger

  1. #31

    Privzeto

    Prva liga. Do sedaj mi je od vseh najbolj ustrezala. Žal je v manjši gramaži (ki se npr na srnjad odlično obnese) ni več za dobit.

  2. #32

    Privzeto

    Na ušesa mi je prišla zanimiva novica in sicer da naj bi - če sem prav razumel, Norma zagnala proizvodnjo linije streliva Hirtenberger Line. Očitno tiste "stare zaloge" streliva Hirtenberger, ki jih videvamo po naših trgovinah, niso tako zelo stare, kot smo mislili. Trenutno očitno polnejo le krogle Nosler (predvsem Partition, pa tudi nekatere druge) ter Sierra (Game king ter še nekaj drugih) - žal ni nič zaslediti o ABCjki.
    Zdaj, če vse to kar sem navedel drži, ne vem, ker je na internetu o tem zaslediti zelo malo in še tiste informacije, ki se najdejo, sozelo skope. Sem pa tudi v Ljubljani pri trgovki, ki prodaja to strelivo, dobil informacijo, da vse navedeno drži in da to strelivo dejansko proizvaja Norma pod znamko Hirtenbergerja.
    Za tiste, ki so bili razočarani, ko so pri Hirtenbergerju prenehali s polnjenjem streliva, vsekakor zanimiva novica.

    Tukaj je nekaj o tem, sicer v nemščini:
    http://ruag-ammotec.at/ueber-uns/uns...nitionsmarken/
    Last edited by Deerhunter; 16. September 2014 at 13:23.

  3. #33

    Privzeto Hirtenberger Nosler 270Win - 9,7 g / 150grs- 12 komadov

    Hirtenberger Nosler 270Win - 9,7 g / 150grs- 12 komadov -Če koga zanima,so naprodaj po polovični ceni-pospravljam omaro
    040/625-828

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •