Pozdravljeni! V Forum Lov sem se včlanil, ker imam rad aktivnosti v naravi in jo občudujem. Ko sem se pred kratkim sprehajal po notranjskih gozdovih, mi je prišlo na misel vprašanje, ali je možno organizirati fotolov skupine v spremstvu lovca.

Ne vem sicer, ali bi tale topic bolj pasal pod temo o zakonodaji....naj administrator to preceni.
Pred kratkim smo z družino ustanovili majhno turistično agencijo, ukvarjamo se predvsem z aktivnostmi v naravi.
Bi mi morda kdo znal svetovati ali odgovoriti, ali je možno, da na podlagi dogovora ali kakršnekoli listine lahko odpelješ manjšo skupino ljudi v spremstvu lovca na prežo naprimer.

Ideja se navezuje na dogodek, ki ga je priredilo LD Velike Lašče prejšnje leto aprila, ko so člani LD popeljali raziskovalce inštituta ERICo na ogled medvedov k mrhovišču v revirju Kališče. Odziv gostov, ki so naredili nekaj fotk in pridno poslušali lovca je bil seveda fenomenalen.

Se pravi, ali kdo ve, je taka stvar izvedljiva tudi v komercialne namene (seveda v manjšem obsegu in številu ljudi)
Hvala za odgovore!