Stran 3 od 30 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 296

Tema: Čigav odtis, sled ?

  1. #21

    Privzeto

    Ja jaz bi po tehtnem premisleku izločil fazana.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  2. #22

    Privzeto

    Jest vem,jest vem!!!! Aligator je! In to u n k je križan z nosorogam!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #23
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Povezava 2623

    Povezava 2624

    No Vidra sem že nazaj očitno se bomo morali preseliti v južne kraje ,da bomo zadostili še Dolginu in ostalim. Sedaj pa resno pofotkal sem jelenjo in srnačjo sled in to popolnoma svežo,saj sem jelenjad celo videl vendar prepozno za fotkat. Snega je na vlaki cca 13/15 cm pa si oglej rezultat.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #24
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Povezava 2625

    Povezava 2626

    Pa še dve da nam ne bo dolgčas
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Mugo, sled je v snegu in ne na trdi podlagi. Tako da se zadnja dva parklja vidita. Sled je od srnjaka.
    Davorin, če ni srnjad, kaj je po tvojem?

  6. #26
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Mugo, sled je v snegu in ne na trdi podlagi. Tako da se zadnja dva parklja vidita. Sled je od srnjaka.
    Davorin, če ni srnjad, kaj je po tvojem?
    po mojem je to sled od prašiča, ali pa od teleta! sled itaq ni sveža, in je že zdeformirana, vendar trdim še vedno, da ni od srnjadi, kvečjemu kaj od tega kar sem napisal odzgoraj.

  7. #27
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat davorin je objavil: Pokaži objave
    po mojem je to sled od prašiča, ali pa od teleta! sled itaq ni sveža, in je že zdeformirana, vendar trdim še vedno, da ni od srnjadi, kvečjemu kaj od tega kar sem napisal odzgoraj.
    Če komentiraš sled iz prve slike v temi, si upam še jaz trditi, da je prašičji ravno toliko podobna kot krokodilovi.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Vzrajam pri jelenu.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #29
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Če komentiraš sled iz prve slike v temi, si upam še jaz trditi, da je prašičji ravno toliko podobna kot krokodilovi.
    ja prav! glavno,da vstrajam da ni od srnjadi, ker tudi res ni:icon_smile::icon_smile:

  10. #30

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Vzrajam pri jelenu.

    Jest pa pr jarcu

Stran 3 od 30 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •