Stran 9 od 14 PrvaPrva ... 5678910111213 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 139

Tema: Hranjenje psov

  1. #81
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto

    No pri nas hranjenje treh pesjanov prakticiramo tako,da dobijo 2 obroka--zjutraj ob čiščenju pesjaka dobijo brikete in vodo,zvečer pa topel obrok!tako delamo celo leto-tudi poleti.

    LP
    Sanja svinja o lovski puški v koruzi

  2. #82
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Mislim, da smo to že debatirali.
    Nas bodo moderatorji usmerili, kajne?!

    Pri nas sedaj prakticiram 3- 2.
    3mesečni mladič dobiva 3x dnevno, starejša psica 2x. Seveda vsak svojo vrsto hrane. Se zaenkrat dobro obnese.

  3. #83

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Mislim, da smo to že debatirali.
    Nas bodo moderatorji usmerili, kajne?!

    Res je bilo nekaj napisanega o tem - nekje na 5 - 6 strani v tej temi. Ampak, če se posameznikom ne ljubi prebrat, kaj je kdo že napisal (in celo v isti temi)...pa pojdimo še en krog. Maratonci so zakon!

  4. #84

    Privzeto

    Jaz hranim psa dvakrat na dan pozimi dobi malo vec polet pa malo manj, kar je najbrs tudi prav in logicno.Drugace uporablam hrano Bewi Dog se super obnese cena tudi pametna po se domov mi jo pripeljejo.

  5. #85

    Privzeto

    Se opravičujem Breza, res sem pregledal samo dve ali tri strani za nazaj, pa se mi je zdelo da je debata samo o vrsti hrane s katero hranite pse. Jaz svojega psa hranim večina samo z kuhanim puranjim in piščančnjim mesom ter občasno tudi kakšno govedino. Zelo rada pa ima tudi drobovino perutnine. Brikete in piksne imam samo za rezervo, če mi zmanjka mesa. Je pa zanimivo da se je tako navadila na en obrok, da ostalo hrano, ki jo dobi čez dan od koga drugega ali mene takoj zakoplje v zelenico .

  6. #86
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Zanima me, če ima kdo že kakšne izkušnje z briketi BioMill ali Belcando ali Arden Grange?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  7. #87
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Še zmerej je aktualno zgornje uprašanje...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  8. #88
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ne poznam. Ne glede na kvaliteto daj psu še drugo hrano in bo OK.

  9. #89
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Zanima me, če ima kdo že kakšne izkušnje z briketi BioMill ali Belcando ali Arden Grange?
    Od tega sem do sedaj slišal le za Arden Grange in je menda kvalitetna hrana.

  10. #90

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Zanima me, če ima kdo že kakšne izkušnje z briketi BioMill ali Belcando ali Arden Grange?
    Sprobala jih še nisem, so pa glede na sestavo vse tri znamke hrane kvalitetne in čisto primerne za hranjenje (tudi brez dodatkov).

    lp, Nina

Stran 9 od 14 PrvaPrva ... 5678910111213 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •