Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 77

Tema: Blaser ali Sauer

  1. #61
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Zastavine cevi in mehanizmi so osnova tudi za nekatera zveneča in dražja imena
    Ja, tudi za ameriški trg.

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ja, za remington in podobne poceni puške.Sauer in Blaser sigurno nimata Zastavinih cevi.Prej kaka boroveljska bokarca, to mislim na material.

  3. #63

    Privzeto

    Citat racak je objavil: Pokaži objave
    Spoštovani lovci, dolgo sem že lovec in tudi nekaj vem o orožju...

    Vidim pa, da nimate tudi malo pojma o puškah, očitno premalo berete o orožju.

    In izjave o fasadah glede Blaserja in Sauerja, je samo dokaz neznanja in fovšije.

    lp racak
    racek nobeden ni rekelda oporablajo cevi pr blaserju ali sauerju.meni osebno je kombinirka od blazerja zelo vsec.gre se tle samo zato ke tok ponizujete zastavo.pa sam nimam nobene zastave.sam uporabljam ocetovo orozje ki ga je naredil sam.sam menim da zastava sploh ni slaba samo estetika je bol na psu.

  4. #64

    Privzeto

    Blaser je odlična puška, za dosti lovcec je pa tudi Crvena zastava, saj je dosti lovcev ko bolj jagajo z CZ kot nekateri "šminkeri" z Blaserom. Važno je gdo je ima v roki ne pa kaj ima!
    Live to hunt
    hunt to live

  5. #65
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    ja, za remington in podobne poceni puške.Sauer in Blaser sigurno nimata Zastavinih cevi.Prej kaka boroveljska bokarca, to mislim na material.
    Tudi na beretti sem že videl originalno montirano zastavino cev.

  6. #66

    Privzeto

    Zame je dobra tudi z "staro" fasado (zaenkrat še)!
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #67

    Privzeto

    Važno je gdo je ima v roki ne pa kaj ima!
    __________________
    Tole pa podpišem!!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #68
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat racak je objavil: Pokaži objave
    Spoštovani lovci, dolgo sem že lovec in tudi nekaj vem o orožju...

    Vidim pa, da nimate tudi malo pojma o puškah, očitno premalo berete o orožju.

    In izjave o fasadah glede Blaserja in Sauerja, je samo dokaz neznanja in fovšije.

    lp racak
    Marko, nisi me zastopu..očitno ne no.
    Reku sm,da bi lahko zastava v tem obdobju dala kaj na zunanji izgled svojih lovskih pušk,nisem pa nikol imel kakih pripomb čez Sauerja ali Blaserja,za katere vem,da sta špici lovskih in tudi športnih pušk.

    Nikol nisem biu in tudi ne bom fouš nekomu,ki pride,zarad mene tud z 10 .000 € vredno puško na jago...
    Jst je pač ne bom nikol imel,kar pa še ne pomeni,da bom zaradi tega kaj prikrajšan pri lovu!! čeprav smo "malinovci" kar se jage tiče,pa vendar,prekašamo tudi marsikaterega izkušenega lovskega tovariša.

    Upam,de si zdej videl,kam sem meriu??

    LP in Dober pogled!
    a
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  9. #69
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Če bi Zastavo proizvajala kaka nem. firma bi bila za mnoge solidna puška, ker se dela na Balkanu pa je deležna tolikšne kritike. Na moji je kopitar obdelal kopito, postala je lažja, "elegantna", lepa za oko in lepo rokujem z njo. Lepše jo držim v rokah kot MK, kjer je kopito bolj masivno.
    Cenim drage puške a so nekatere premasivne, kar sploh ni po mojem okusu. Ni mi je žal, primerna za vse terene in vsako vreme. Tudi glede preciznosti ni pripomb.
    Last edited by detel; 12. March 2009 at 08:50.

  10. #70

    Privzeto

    Saj precizna je dovolj, če ti meče 3 šuse v 3cm. Je dovolj za lov (za tekmo mogoče ne). Fora je, da je vse skupaj grozno grdo in nenatančno izdelano. Če bi kupoval sedaj puško v rangu Zastave bi 10x raje vzel čehinjo, sem jih primerjal obe eno zraven druge in je čehinja precej bolje narejena, stane pa 100€ več.

Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •