Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 77

Tema: Blaser ali Sauer

  1. #51

    Privzeto

    Dobra je fora, Zastava je pa kar je. Puškarski mojster mi je rekel, da so dosti boljše tiste 20 let stare kot te nove.

  2. #52
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    zastava je dobra, sam je še vseeno podn od podna med repetirkami:icon_smile:

  3. #53

    Privzeto

    zastava je cisto vredu za naso uporabo.blaser in te so pa itak za razkazvat .zelo malo lovcev je da bi nucali tako pusko.puska je hitro dobra.

  4. #54
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Vprašajte Vepra kaj je Zastava......delavka .

  5. #55
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    zastava je za silo, ni ravno frača, ni pa puška, s katero greš z veseljem na lov.(vsaj jaz ne)
    Dokler ne sprobaš kaj boljšega, je zastava dobra...podobno sem bil prej sam zadovoljen s kranjskim karabinom, ko pa sprobaš neki boljšega dobiš pa hitro apetite.

  6. #56

    Privzeto

    Sej res! Lejte,če bi jaz lahko izbiral (da ne bi blo takilih €€€ pogojev) se 100% odločim za Sauerja! To je puška ki si jo itak želim in jo bom nekoč sigurno imel,ker imaš že pri osnovnem modelu tako eleganco u roki da se skrije vsak Manlicher al pa Blaser! Blaser je v redu,ampak se mi ne dopade,za tak denar bi lahko ponudili kaj več kot pa strojno obdelane kose lesa!!
    Kar se pa tiče Zastave! Manjka ji samo estetika,drugače pa ni frke - pet jih pade,pet jih gine ko porine sin Jugoslovanske domovine!!!
    Moje 3 zastave (7x57,8x57,223) delajo brezhibno in so vajene vsega hudega!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #57

    Privzeto

    Rws, se strinjam s tabo. Čeprav bom moji Sauerci pridodal sedaj eno puško malo cenejšega ranga (Tikka T3 Varmint), ampak je tudi Tikka super puška. Za moje pojme, Tikko se da dobit v Koptex LJ, kjer jo imajo na zalogi v kalibru 30-06, model hunter z lesenim kopitom za borih 1.000€. Za tako dobro izdelano in precizno puško to ni pretirana cena. Proti Zastavi je to luxus, pa kolikor sem gledal cene, Zastava sploh ni več tok poceni.

  8. #58

    Privzeto

    Zastavine cevi in mehanizmi so osnova tudi za nekatera zveneča in dražja imena
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #59
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Zastavine cevi in mehanizmi so osnova tudi za nekatera zveneča in dražja imena


    Tako je..le "fasado" bi lahko v tem času mal zamenjal,pa bi bla to dobra puška.
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  10. #60

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Zastavine cevi in mehanizmi so osnova tudi za nekatera zveneča in dražja imena
    tako je dolgin

Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •