Stran 13 od 22 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 213

Tema: Snemanje video posnetkov lova

  1. #121
    Član od
    Oct 2013
    Lokacija
    PRIMORC
    Prispevki
    20

    Privzeto

    pa s čelado jagat
    pa še bolj varno bo na kakšni brakadi

  2. #122
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Moj nasvet: vzemi enga prijatla , da ti vse to snema.
    Na filmu ne vidim prasca v begu, le na začetku, kar je premalo, ne vidim ko je padel... ne morem pohvalit, če si ne zaslužiš. Jemlji zdrave kritike kot dobronamerne.

  3. #123
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Na pa smo spet tam.
    Krucifiks. Baterijo pa znate namestiti dovolj naprej, da vam ne dela odseva.
    Ja a sploh kdo kej bere. Vprašal sem kaj je na filmčku neokusno. Ker pujs je okusen, filmček pa luštn.
    Baterijo pa nisem omenjal. pravjo pa, da je dobra una nightsurcher, upam da sem prav napisal.

    Ne morem smeška dodat zato bom kar takole: he he
    Last edited by aron; 5. November 2013 at 15:59.

  4. #124
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    [sej te razumem .. ja pod cev bi tud bila varjanta ampak je dost tezje namontirat ker bi pol moral nosilc drugi imet da mi ne moti v daljnogledu .. drgac pa kot pravis naslabs jo je imet na glavi ker sem ze testiral in je kar nekaj ker snema kr nek po svoje in clovk ne more verjet kolk miga z glavo :)[/QUOTE]

    Ja pol bi se pa cev vidla zgoraj. Še bolj podobno videoigri čeprav ne igram tega.

  5. #125

    Privzeto

    Aron. Ti očitno ne bereš.
    Nismo govorili o filmu ampak o tehniki snemanja. In pod cevjo, dovolj spredaj (pred kopitom) se cev ne bo videla. Da se cev mora videti je meni malo otročje. Glede montaže pa tudi. Vsak z malo spretnosti jo naredi. Ali pa poišče kolega, ki zna zvrtat kakšno luknjo in vrezati navoj.

  6. #126
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Ok. Hardkore dej pol zrihti mal tole. Pa drugič glej da bomo vidli kako se bo zakotalu. Pa pes nej laja pol če boš že vse v nulo mel.

    Bom zdej bral malo bolje.

  7. #127
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

  8. #128

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Ok. Hardkore dej pol zrihti mal tole. Pa drugič glej da bomo vidli kako se bo zakotalu. Pa pes nej laja pol če boš že vse v nulo mel.

    Bom zdej bral malo bolje.
    naslednjic bo video ostal v mapi na racunalniku pa bo mir :-) za kolege bom pa na fbju uploadal in to bo to :-) :-) .. hoces prikazat kako stvar pa tukaj zmeram nastane drama.. no zal nimam casa se ukvarjat z takmi in bom prikazal posnetke tistim k jaz zelim seveda vsem k hocejo se kaj videti pa obcasno obiscite profil na yotubu ce bo kaj bo objavljeno.. dam pa vedet vsem pametnjakovicem da najbolj ogledani videi so prav ti k majo kamere na cevi pa tud najleps se vidi :-) .. v nasi razviti ugledni drzavi z najbolj pametnimi ljudmi za racunalniki k nimajo pojma kaj je jaga pa se jim zdi da ce se vidi cev v videu da je to videoigrica .. iq sobne temperature ... pametni razumejo

  9. #129
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Hardcor, vredu si posnel za začetek. Edino zadetek se bol slabo vidi, ker je kamera nekam nizko. Drugače pa želim še več takšnih posnetkov na forumu.

  10. #130

    Privzeto

    Citat hardcoreHunter je objavil: Pokaži objave
    če ma kdo od vas kak boljsi posnetek pa naj ga deli z nami da se naucimo kam vse lahko kamero prilepmo oz namestimo da bo to zgledalo kot ste si vi zamislili .
    je pa zanimivo da eni ta isti skoz komentirajo in kritizirajo
    Lovski blagor hardcoreHunter, kot si že zapisal, tukaj je nekaj "vseznalcev", ki smetijo in odkrivajo toplo vodo v vseh temah in so s svojim pametovanjem, odvrnili že kar nekaj forumašev s foruma, tako da je škoda tvojega truda in znanja. Raje daj na Youtube, pa si ga bomo tam, tisti ki to cenimo, ogledali. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

Stran 13 od 22 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •