Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: nejasnost

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto nejasnost


    Tole tarčo sem streljal z bokarico 243win/20-76, prek muhe na 55m, vendar pa sem precej debelo gledal, saj nikoli nisem pričakoval take grupe kugla/idealka, glede na to, da sem pred tem sprobal samo prek daljnogleda 4x32, pa mi je idealka nesla najmanj 40cm nižje.Mi mogoče kdo lahko razloži, kako je to možno?

  2. #2

    Privzeto

    Ja,na daljnogled imaš nastreljeno kroglo! Kako ti po daljnogledu nesejo šibre?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ja tut šibre mi nese prek daljnogleda malo nižje.

  4. #4

    Privzeto

    Saj ne da te podcenjujem, vendar je idealka samo ena, probaj večkrat.
    A je idealka ista ali druga (proizvajalec...), ker baje so velike razlike med njimi. To tudi mene zanima, ker mi nosi idealka 20 cm nad kroglo, šroti pa direkt oz. malenkost pod njo (center snopa šiber cca. 5cm pod kroglo). Oboje rotweill. Moram pa probati še od križevcev, so baje tudi dobre.
    Streljam na bokarici ZH 324 7x57R/16, jena 4x32.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    idealka je bla rottweil, ko sem streljal prek daljnogleda sem imel isto serijo.Drugače mam pa še francoske sauvestre 20magnum-te grejo pa še malo višje, ker rottweilove so navadne dvajsetka.Sauvestreja pa nebi rad na karton, ker vem da ni velike razlike, , imam pa samo še 2:icon_smile:

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •