Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Habicht

  1. #1

    Privzeto Habicht

    Na strelnem daljnogledu Habicht 6x42 mi je odpadla in se deloma raztrgala guma na okularju. Ali kdo ve kje bi lahko dobil ta del?!

  2. #2

    Privzeto

    Ta mojster je mojemu kolegu "predihtal" Swarovca 6x42 tako, da ni bil več za uporabo. Ga je moral potem pravim mojstrom za veliko več denarja dati, da so spravili vse smeti ven. Bil je mesec veseljačenja, tako da malo previdnosti ne škodi. Imam pa tudi neka dobrih izkušenj z njim - predvsem kar se samih mehanskih popravil tiče, tako da ta guma ne bi smela biti problem.

  3. #3
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto veljavnost garancije

    Zdravo.
    Mene zanima ali ima kdo izkušnje pri uveljavljanju garancije pri firmi Swarovski.
    Stvar je taka, da se mi je strelni daljnogled Habicht 6x42 na jagi zarosil. Problem pa je, da sem ga dobil na puški z druge roke in nimam nobenih papirjev. Star naj bi bil cca 8 let.

    Hvala za vašo pomoč!

    Dober pogled tudi letos!
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #4
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Zdravo.
    Mene zanima ali ima kdo izkušnje pri uveljavljanju garancije pri firmi Swarovski.
    Stvar je taka, da se mi je strelni daljnogled Habicht 6x42 na jagi zarosil. Problem pa je, da sem ga dobil na puški z druge roke in nimam nobenih papirjev. Star naj bi bil cca 8 let.

    Hvala za vašo pomoč!

    Dober pogled tudi letos!
    misnem da ni nobene tezave ti ga samo nesi na servis itak bojo po stevilkah videl da je se v garanciji

  5. #5
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto habicht

    se strinjam z predhodnikom(pikolis)

  6. #6

    Privzeto

    gumo za okular sem dobil pri Glanzingu v Borovljah. Nič ni vprašal, mi je dal kar dve - gratis.

  7. #7

    Privzeto

    Kolk pa imajo tele habicht nove garancijo.

  8. #8
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat vulpsvulpes je objavil: Pokaži objave
    Na strelnem daljnogledu Habicht 6x42 mi je odpadla in se deloma raztrgala guma na okularju. Ali kdo ve kje bi lahko dobil ta del?!
    sm naročil danes za očeta v novi gorici... ni panike za dobit, sam poglej kdo je zastopnik in mora imet.

    lp
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •