Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: LZS - v (skoraj) ilegali

  1. #11

    Privzeto

    Ne verjamem, da kdorkoli od teh oseb na maile odgovarja sam. Ampak odgovarjajo razno razne službe, če sploh. Res sem napisal bolj pikro, ampak to zato, ker sem letos v zvezi z nekim vprašanjem že 2x pisal na ministrstvo za notranje zadeve odgovora pa nisem dobil nikoli. Enkrat v zvezi z uvozom orožja, drugič pa nekaj v zvezi z nekimi podatki, ki jih potrebujem.

    Sem pa že večkrat pisal na naslov LZS, edini ki je in sem dobil odgovor od različnih služb. Torej - najprej sem vprašanje poslal na ta edini naslov, na kar so mi poslali mail, da so moje vprašanje posredovali naprej na to in to osebo iz te in te komisije ali funckije. Pa sem vedno potem tudi od te osebe dobil odgovor v dnevu ali dveh.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    ... Pa sem vedno potem tudi od te osebe dobil odgovor v dnevu ali dveh.

    lp
    Pohvalno.

    Pa vendar bi bilo smiselno narediti e-naslove po funkcijah in komisijah.
    Saj se tudi v tem primeru lahko zgovorijo za neko "tajništvo". le da bi imeli lovci že od samega začetka občutek kam naslavljajo svojo pošto, pa tudi bi bila tako že v prvem koraku nekako sortirana.

    Po drugi strani Ganges, pa so tvoje pozitivne izkušnje lahko izjema. Ne moremo soditi po enem odzivu, kot tudi jaz ne sodim po tem, da iz e-naslova uredništva Lovca nisem dobil odgovora.

    Fajn pa bi bilo to pošlihtati.

  3. #13

    Privzeto

    Malo dolgo se nisem vključil v to debato, namreč iskal sem možnosti, da kontaktne podatke članov organov LZS in tudi predsednikov komisij, objavimo na spletni strani. Zadeva je dogovorjena, le na prve delovne dni naslednjega tedna je potrebno počakati. O objavi vas obvestim na tem mestu.

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Tica, ti si zakon!

  5. #15

    Privzeto

    Funkcionarji LZS niso več v ilegali, izvolite ..... Predstavitev LZS>vodstvo LZS.

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Sedaj je pa komplet LZS v ilegali.
    Ne vem ne znam priti več na strani LZS.
    Izgleda .....

    Pozdrav!

  7. #17
    ZR7 Guest

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    sedaj tudi meni.
    Zjutraj sem poskušal ne vem kolikokrat - pa nič.

    Pozdrav!

  9. #19

    Privzeto

    Preverjeno, od dnevov pred prazniki ni bilo izpada spletne strani LZS.

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    No vse ostalo mi je na internetu delalo razen linka na LZS./poskušal nevem kolikokrat/
    - mogoče sem se zmotil - se opravičujem ???

    pozdrav!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •