Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Vzdrževanje noža

  1. #1

    Privzeto Vzdrževanje noža

    Živjo!
    Pri vseh švicarjih, ki sem jih imel do sedaj, se mi kljub rednemu čiščenju sčasoma kline ne odpirajo tako kot je treba. Z lovskim, ta zelenim, tega problema nimam.
    Prosim za nasvet, kaj narediti, da si ne polomim nohtov pri odpiranju noža?
    Hvala!

  2. #2

    Privzeto

    balistol

  3. #3

    Privzeto

    Crown olje! Če pa je "ornk" zapacan pa Roblo solo,ta poje vso packarijo(enako kot za orožje! Samo pol nož glih ni za salamo rezat en cajt,oziroma ga je treba dobro sprati

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #4
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Crown olje!
    Kakšno je to olje?

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V bencin ga namoči.

  6. #6

    Privzeto

    drugega kup!

  7. #7

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Kakšno je to olje?

    To olje uporablja policija pa vojska za čiščenje orožja,in je po mojih izkušnjah res vreden vsakega centa,to je ena kanadska rec
    ! Nobenga vonja,kot recimo pri Balistolu....,zares zadrži rjavenje! Pa maže zlo fajn! Maš ga pav vsaki boljši štacuni z avtodeli!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Kakšno je to olje?
    Spoštovani tovariš ZR7 jst ti ga lovsko tovariško šenkam!Zakaj!Ker ga imam dost,in še sprobal boš brezplačno če je vreden nakupa,gre pa za majhne plastične flaške,pri nas ga ni za dobit razn veze in veze ... ostalo pa na zs
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  9. #9

    Privzeto

    Premalo ga nucaš

    Jaz ga na vsake toliko temeljito operem (če malo več razmaščevalnega sredstva uporabiš (npr. Pril), ni nič narobe), dobro osušim, potem pa kar malo z balistolom namažem. Funkcionira.
    lp

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •