Stran 15 od 17 PrvaPrva ... 511121314151617 ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 166

Tema: fotografsko društvo Forum lov

  1. #141
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Lepo bi bilo videti tudi rezultate prejšnjega natečaja.
    Mislim v kakšnem članku, v galeriji ali kaj podobnega.
    Možnosti na straneh so, pobuda pa je vaša.

  2. #142

    Privzeto

    Tudi sam sem pogrešal objavo rezultatov. Pa tudi fotografije, ki so bile na razstavi na gradu Snežnik, bi bile lahko na ogled forumašem. Če so kje na straneh foruma, pa jih jaz nisem našel se opravičujem!
    Poletje-jesen, pa smo verjetno že zamudili, saj bi morala priti pobuda za natečaj že po končanem prvem natečaju. Upam, da se motim!

  3. #143
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Kdo je sodeloval in kako se je uvrstil je že na forumu in sicer v sobi o fotorazstavi, prav tako pa obstaja dvd z vsemi fotkami vendar ker je obsežen ga bo moral ovjaviti admin. Bomo uredili!!
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #144
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Veper, že res. In tudi uredili bomo.
    Vendar bi rad opozoril na nekaj drugega. To da je ta portal in forum na razpolago vsem lovcem in da se pričakuje njihovo sodelovanje, mi pa nudimo zgolj medijsko osnovo.
    Zato ponovno pozivam fotografe lovce, tiste, ki že sodelujejo v foto sekciji, kot tiste, ki še ne, da se dogovarjajo in začno čimbolj izkoriščati dane možnosti.
    Shadow, Springer, Gosjak & co. predstavljajo neko osnovo in verjamem, da bodo z veseljem sprejeli dodatne sodelujoče.

  5. #145
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Se oglasim kmalu trenutno imam gužvo! Hvala za razumevanje!

  6. #146
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Lp! Glede organizacije razstave bi jaz predlagal, da izvedmo natečaj na temo Jesen -Zima, pol slik jesen pol zima. Organizirati bi tokrat poizkušali na Gorenjskem, tako, da prosim vakogar, ki bi kaj lahko pomagal pri organizaciji da pove svoje mnenje. Prosim tudi da se oglasita Gosaj in Springer. Hvala!

  7. #147
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    Se moram malo opravičit, tudi jaz sem imel gužvo prejšni vikend, tako da sem debato o rastavi čisto spregledal. Sem pa ravno danes razmišljal, da bi prek zs povprašal Gosjak-a in Sadow-a, če kaj z organiziramo.

    Tema po mojem mnenju Poletje-jesen, če smo za tri kategorije: divje živali, narava in lovstvo.

    Iz fotografij, ki so prispele na prvi natečaj in iz fotografij drugega natečaja izberemo še slike za koledar 2010, se bo letošnjemu kmalu potekel rok trajanja.

    Hkrati z razpisom drugega natečaja objavimo še sprejeta dela s prvega. Verjetno najlaže v galeriji ali članku na spletni strani (Zr7 kakšne so tehnične možnosti).

  8. #148
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat springer je objavil: Pokaži objave
    ...

    Hkrati z razpisom drugega natečaja objavimo še sprejeta dela s prvega. Verjetno najlaže v galeriji ali članku na spletni strani (Zr7 kakšne so tehnične možnosti).
    Tehnične možnosti so take, da mi pošljete materiale.
    Torej fotke in tekst, ki ga boste napisali za članek. Bilo bi lepo, ko bi opisali tudi samo razstavo. Jaz jo nalašč nisem, ker sem vas želel pripraviti do tega, da bi to področje sami vodili in negovali. S fotografskega vidika ste več kot sposobni, treba bi vas bilo le še malo obrcati, da bi se znali tu gori še pohvaliti in predstaviti forumskemu občinstvu!

    Kar se koledarja tiče, boste morali pa malo pohiteti!
    LP

  9. #149
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    lp! Imam prošnjo, ki se tiče razstave, ki bi jo tokrat priredili na Gorenjskem, zato prosim gorenjce, ki lahko pomagajo za pomoč, predvsem se je potrebno dogovoriti o prostoru. Zato vas prosim za komentarje, predloge!! HVALA.

  10. #150

    Privzeto

    Vila Brdo!

Stran 15 od 17 PrvaPrva ... 511121314151617 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •