Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: problem

  1. #11

    Privzeto

    Poglej montazo in dalnogled zamenji ce je star in ce se ti premika ko das en klik gre 10 cm pomeni da je z njim neki narobe.

    Kaj si mogoce kdaj v kratkem casu streljal malikotirane krogle(to so une pobarvane)?

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    vse to sem preveril, dopoldne pa spet šel na strelišče, ker mi ni dalo miru.Puške nisem nič čistil.Zadetki so bili od prvega do 6. na istem mestu v grupi 3cm.Malo sem že podvomil v daljnogled, ki je že kar precej star(30let).Mogoče kdo ve, kam bi ga poslal na servis, ker ne morem delat korektur,prestavim za 1 klik, pa gre 10cm, zgleda da so tiste fedrce že precej "utrujene".
    Preveri križ v daljnogledu. Sem že slišal za več primerov pri starejših daljnogledih, da je križ kao zaribal na vodilih in se sploh ni premikal, ko si ga prestavil, po strelu pa je padel ( se premaknil ) sam od sebe.
    Služimo narodu !

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    RWS jet ti pa dam en nasvet,umisli si raje novega.Zakaj?Popravilo ali servis starega te bo stal koj 150 evrov,za tako ceno se da že dobit BUŠNELA ali HAVKEJA 4-6x42.Vsaj sam sem se tako odločil pred nekaj meseci,ko me je mučil star strelni dalnogled,danes sem prav vesel in zadovolen.

    Danes se na tržišču pojavlja vse več proizvajalcev strelnih daljnogledov,punudba je zato velika in mislim da ni teško najti ugoden daljnogled.Če pa bi rad cajza ali svarovca boš moral pa malo dlje v denarnico sešt.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    daljnogled mam namen poslat v Avstrijo, kot je to storil kolega, so mu zamenjali celoten mehanizem, pa ga je stalo 50evrov.
    Pa tut raje dam 150evrov za popravilo, pa vem da bo spet vsaj 10let mir, kot pa za nek poceni daljnogled. Sem že imel bushnella trophy 3-9x40, pa sem v mraku skozi tega swarovca videl bolje(oče ga je imel na prejšnji puški).

    grizly, streljal nisem kakšnih pobarvanih, sem pa streljal mag tech in pa igmana, vsake po eno škatlo.
    Razmišljam da se ob kakšnem rahlem rukerju križ prestavi iz tistih vodil, potem pa se ob strelu spet vsede nazaj. Ne verjamem da bi bilo s puško in cevjo kaj narobe.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Thumbs up

    Ja no dobr RWS nis povedal da imaš gor svarovca.Če bi sam imel ta problem bi ga zagotovo dal v popravilo.Sicer pa ima svarovc doživljensko garancijo.Meni so ga lani na novo napolnili z plinom in nisem plačal popravila.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Ma ne vem če mi bojo vse zastonj popravili, ko maa še druge hibe, ki sem jih sam popravil....na okularju, kjer se nastavlja dioptrija, je imel luft, pa sem ga zalimal z lepilom, ker se mi je slika prestavljala,tako da se dioptrije ne da več nastavljat, zdaj je pa blo vredo 1 leto, vendar že takrat niso kliki delovali tako kot bi bilo treba.Sej normalno da ne dela več kot bi moral, če samo pomislim kaj vse je dal skozi(najhujši je bil padec z 10metrov višine), pa par ponesrečenih trkov je tut blo

  7. #17
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Ne vem, če bo 150€ dovolj za popravilo, glede na to kaj vse si že počel z njim. Jaz bi se na tvojem mestu verjetno odločil kar takoj za novega.

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Ne bom kupoval novega, bom kr tega dal popravit, pa naj mi popravijo samo križ, okular naj pa pustijo pri miru:icon_smile:
    ko bom pa novega kupoval, bom pa kupil z6i, zaenkrat mi pa še manjka par evrčkov

  9. #19

    Privzeto

    En kolega je mel podobne probleme kot jih opisuješ z Igmanom. Raztros je mel po celem listu A4 format, ko se mu je cev segrela. Prva dva šusa sta bla OK, pol pa ni spravo več nikamor zadeve. Pri tebi je sicer ravno obratno, ampak jaz Igmana niti ne pogledam.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  10. #20

    Privzeto

    ej kolega, js sm ev na 6,5 iste probleme mam gr čist novga svarovca pa sm mev
    češke kugle pa mi je isto sam ne prva šva nekam v en kot tarče...ostale štiri pa so bile v grupi....

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •