Stran 37 od 92 PrvaPrva ... 273334353637383940414787 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 361 do 370 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #361
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Brežice
    Prispevki
    119

    Privzeto







  2. #362
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    bambiji....
    Marko Gorše, Nadlesk

  3. #363
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    KRAS
    Prispevki
    34

    Privzeto

    Samo dva kosa.

  4. #364
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    KRAS
    Prispevki
    34

    Privzeto

    Pa še svinja 3x3

  5. #365
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Prvemu jelenčku se je pridružil še eden z skoraj očiščenim rogovjem...pravzaprav ko sedaj gledam slike skupaj bi rekel da so trije.....
    Marko Gorše, Nadlesk

  6. #366

    Privzeto

    Imam eno vprašanje za vse lastnike avtomatskih kamer. Že nekaj časa razmišljam, da bi si nabavil akumulatorske baterije za avtomatsko kamero za slikanje. Do sedaj uporabljam navadne baterije brez polnjenja. Mislim, d abi se mi na dolgi rok bolj obrestovalo, če bi si nabavil akumulatorske baterije. Seveda bi potem za tole potreboval tudi polnilec. Sem malo po netu gledal za tole, pa ne najdem nič pametnega. Kakšne baterije ali mogoče akumulatorske baterije uporabljate za svoje kamere? Mi lahko da kdo kakšne naslov ali link, kje bi našel takšne zadeve (akumulatorske baterije in polnilec zanje)? Mi lahko kako svetuje?
    HVALA!

  7. #367
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Namesto vložnih baterij uporabljam akumulator. Je kamera več kot pol lažja. Akumulator pa imam v leseni škatli, ki jo montiram zraven kamere.Sevede akumulator ni avtomobilski, ampak dosti manjši (12 x 6 x 6 cm ), kupil sem ga pa v enmu elektro šopu ( cca 30 € ). Kamera mora imet 12V vhod, polnivcov imaš pa kolkor hočeš. Zadevo zvezat pa tud ni problem. LP
    Služimo narodu !

  8. #368
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Tudi jaz uporabljam akumulator in to kar avtomobilskega. Spravljenega imam v plastični posodi od barve za beljenje, ker če barva ne more ven tudi voda ne more noter. Pod robom imam zvrtano majhno luknjico za žice na koncu pa sem dal vtikač (bananco), od enega dotrajanega polnilca za baterijski vrtalnik, ki je ravno pravšnja za kamero. Prednost svinčevega akumulatorja je da deluje tudi pri nizkih temperaturah, medtem , ko klasične baterije crknejo (zmrznejo) nekje pri -5°C.
    Marko Gorše, Nadlesk

  9. #369
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    ...sixpack...
    Marko Gorše, Nadlesk

  10. #370
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Noč iz sobote na nedeljo je bila noč ko so jeleni imeli svoj žur. Prišli so trije eden se ni pustil slikati za osebno, dva pa pa sta se takole nastavila.


    *saj če vas dolgočasim z slikami iz enega in istega krmišča povejte pa jih ne bom več limal sem...
    Marko Gorše, Nadlesk

Stran 37 od 92 PrvaPrva ... 273334353637383940414787 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •