Stran 60 od 92 PrvaPrva ... 105056575859606162636470 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 591 do 600 od 913

Tema: Avtomatske kamere in posnetki z njimi

  1. #591
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    blackflash,pa pravjo da divjad ne opazi,4 slika


    drgač pa lepe slike dela

  2. #592

    Privzeto

    Glede na to, da je to najnovejša kamera, bi lahko delala lepše slike. Te, ki so prikazane, niso nič kaj posebnega. Mislim na kvaliteto slike in svetlobo. Spodaj dve fotki, kaj je lepa fotka in kakršne bi morale delat takšne kamere...

  3. #593

    Privzeto

    lepe slike ....a je ta kamera z nevidnim črnim flašom 940nm..pa ali je mms gprs verzija. ker te ki so sedaj na razpolago za pošiljanje mmsov na telefon imajo vse do k.... slike. ta je še najbolj sprejemljiva. na telefonu sgs2 ali ipfonu pa se vidijo slike čudovito.
    morate pa vedet da je kvaliteta slik omejena preko mms jst mam cca 80kb.
    če nastaviš na maile preko gprs ,tam pa so slike v resuluciji 800x600 malo boljše kvalitete.
    je pa res da si pač kupiš kamero kakršno rabiš za svoje potrebe,tako sem jst kupil pred letom dni ltl6210mmx pa hd pa oh in sploh.nočne slike pa jajca od jajce. da o slabi zaznavi senzorja ne govorim pa okvarah glede vode in vlage.
    tale kamera služi izključno nadzoru krmišča in sliko dobiš na telefon prej kot v minuti. to pa tudi nekaj šteje saj si prihraniš ogromno časa in bencina za ogled krmišča vsak dan..

  4. #594

    Privzeto

    Ne, ta kamera nima nevidnega črnega flasha, niti nima mms možnosti pošiljanja. Je običajna avtomatska kamera a slike, ki jih posname so res vrhunske, kar se da videt tudi iz teh, ki sem jih priložil. Žal je že stara in ni več sigurna za uporabo, mi je kar žal, da se takih ne da več dobit!
    Hotel sem reči, da bolj ko gre tehnologija naprej in vse več je raznih možnosti nastavitev,... glede kvalitete slik in svetlobe nobeden od proizvajalcev ne naredi na tem področju prav nič! Raje v kamero zmontirajo vse neke mms gprs možnosti, na bistvo, torej same slike, pa pozabljajo... Pred časom sem nabavil novo kamero... ki je žal, daleč od te katere slike sem zgoraj prilimal...

  5. #595

    Privzeto

    Citat jagerslo je objavil: Pokaži objave
    je pa res da si pač kupiš kamero kakršno rabiš za svoje potrebe,tako sem jst kupil pred letom dni ltl6210mmx pa hd pa oh in sploh.nočne slike pa jajca od jajce. da o slabi zaznavi senzorja ne govorim pa okvarah glede vode in vlage. tale kamera služi izključno nadzoru krmišča in sliko dobiš na telefon prej kot v minuti. to pa tudi nekaj šteje saj si prihraniš ogromno časa in bencina za ogled krmišča vsak dan..
    Meni se zdi za kamero z možnostjo pošiljanja MMS, da gre za eno boljših naprav. Pa če praviš še, da deluje kontrola s SMS - super. Sam sem prav zaradi te možnosti nabavil Acorn 6210MG model 2013, a ta zadeva (SMS remote control) ne deluje dobro. Je pa res, da je cca 100 evrov cenejša od te tvoje ta nove :)
    Prosim, javi še kaj več, ko boš dobil še kaj izkušenj s temi novimi funkcijami...

  6. #596

    Privzeto

    Item special ops code black 2013-um565
    SMS Command
    Add Phone Number #140#1#phone number# (11 digits)
    Delete Phone Number #140#0#phone number# (11 digits)
    Add E Mail Address #141#1#email address#
    Delete E Mail Address #141#0#email address#
    Set to Picture Mode #310#P#
    Set to Video Mode #310#V#
    Acquire A Picture #500#
    Location #510#
    Turn MMS On #200#On#
    Turn MMS Off #200#Off#

    *The SMS Commands will be sent as a text message to the phone number associated with the SIM card purchased from the GSM network provider.
    *Location: Latitude and Longitude of the camera at the time of Command
    *Code Black must be set to “Both” to be able to add phone numbers and e mail addresses by command

    tukaj so sms komande in moram povedat da vse deluje tipi topi,večkrat sprobano. na ltl acornu žal to ne gre še ok.ko sem govoril z ronom burijem ki se ukvarja z ltl in ima servis pravi da kitajci delajo na tem..nekam dolgo se mi zdi. zato sem jas obupal in kupil to ,katera je bila lansko leto hit v ameriki in je preiskušena.
    se strinjam da gre smer razvoja v funkcije in ne tako kot bi želeli v kvaliteto slik. ampak tale black flaš je čist nekaj druzga kot ostali ir 850nm flaši..na tem bojo morali še veliko naredit za dobro kvaliteto nočnih slik.
    covert ima še veliko drugih kamer za HD in vse ostalo ,ta je osnovna in se je pokazala za dobro in zaneslivo zadevo in jo bodo pustili takšno kot je. če rabiš pa HD in zvok pač kupiš mp6 ali pa black 60..pravim odvisno za kaj jo rabiš. pa tudi baterije bi naj zdržale veliko dlje kot ostale kamere .za cirka 2600 mms ali 3-5 mesecev odvisno od dejavnosti na krmišču (12 AA) No to bom pa še videl ker je trenutno samo 1 mesec v uporabi...za enkrat deluje vse super. naj povem še to da tudi bolje lovi signal od acorna. tudi kašne slike ne dobim ampak verjetno 98% pa...pri ostalih kamerah ki sem jih imel pa se jih je izgubilo v omrežju kar precej več.

  7. #597
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    ...........

  8. #598

    Privzeto

    še malo pa bo svinja na prvi sliki prignala naraščaj pokazat,verjetno ima še majhe pujske in jih odloži...lepe slike in lepo je da si dejaven in da skrbiš za živali
    pa dober pogled...

  9. #599

    Privzeto

    Kaj je na spodnji sliki? Rakunasti pes ali jazbec ?

  10. #600

    Privzeto

    Sem bolje pogledal. Jazbec.

Stran 60 od 92 PrvaPrva ... 105056575859606162636470 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •