Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Motokros

  1. #1

    Privzeto Motokros

    Ojla,

    že kar nekaj časa, se nam v LD dogaja, da po lovišču(beri po njivah, travnikih in gozdičkih) divjajo z motorji za motokros. To so prirejeni motorji, ki proizvajajo neverjeten hrup in uničujejo vso vegetacijo na svoji poti, hkrati pa je večina neregistrirana, ker jih njihovi lastniki uporabljajo zgolj za po gmajni. Ko pokličeš policijo jih, ta modrih ni tam do dve uri in motoristi itak že spokajo, pol pa plavi še tebe zajebavajo s podatki itd. Poleg tega pa so še tako mizerne kazni za vožnjo po zato neprimernih površinah da so dražji stroški intervencije kot je kazen(baje 40€), razen če ne gre za enormen obseg nastale škode, ko se celotno dejanje definira kot kaznivo dejanje, ampak pozabi, da bo policija to definirala kot KD, ker ma pol ful več za delat.

    Zato me zanima ali imate tudi drugje po drugih lovskih družinah podobne probleme in kak jih rešujete, oz. če sploh kak? Kaki nelegalni načini neje pridejo v poštev, je pa res da so precej učinkoviti. Oziroma če ste opazli kako brez moči smo lovci in tudi v končni fazi kmetje, ki obdelujejo te površine v tem primeru?

    LP
    Luka
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Luka! ti si vsaj dočakal da so pri tebi policisti ven prišli. Jaz tega nisem še dočakal. Ko sem jih obiskal na PP so mi rekli da trenutno rajonski ni v službi in da mi ga bodo poslali ko se ta vrne. Popisali so si moje podatke, rajonskega policaja ga pa še danes čakam.
    Od takrat pa že več kot eno leto!!!


    Lp.

  3. #3

    Privzeto

    Ajde, ne rečem, da za nas ne-policaje ne nardijo nič, ker nimamo zvez itd. ampak zadnjič sem se smejal(beri skoraj zjoko) ko mi je en prijatl v njihovih vrstah reko da je mel neke probleme z vandali, pa so ga njegovi lastni kolegi odj... ko da je zadnji burek na svetu. Ej res ne vem za kaj jih rabimo, sami bi to že zdavno zrihtali.
    Pol pa ko pridejo še zakoni vmes se mi je pa itak za zjokat, še posebej če si od foha in malo poznaš zadeve. Ej vsi mamo člov. pravice ampak nobenih dolžnosti, še malo pa se bosta cedila med in mleko.
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  4. #4

    Privzeto

    lp
    mi imamo dva policaja v ld...pa se motoristi vozijo po vseh stezah in vseh žlihih........pa samo pravijo naj prijavlamo na 113...pa kaj dokler da pridejo..kar se še ni zgodilo...so motorist že 10 km stran....

  5. #5

    Privzeto

    A ma kdo kako idejo KAJ NAREDIT?

    LP
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Mi smo zadevo rešli, s policijo ni blo nič. Pa smo sami potuhtali eno foro. Več na ZS.

  7. #7

    Privzeto

    Mugo jaz sem friški na forumu, co to ZS?
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    To biti Zasebno Sporočilo

  9. #9

    Privzeto

    dekuju, za odg. in nasvet. LP
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •