Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Swarovski SL 7x50 BM - Servis ?

  1. #1

    Privzeto Swarovski SL 7x50 BM - Servis ?

    Daljnogled imam od leta 1993. Rad bi nabavil oz zamenjal gumi pokrovčke, gumi nastavke okularjev in dal obnoviti ( napariti) na novo leče. Zanima me: kdo lahko to v SLO naredi in ali je možno, da daljnogled pošljem v tovarno v Avstrijo? Nekje mi je prišlo na ušesa, da tam to poštimajo OK, pa še prav posebno dragi niso.

    Z dalnjogledom sem več kot zadovoljen, je pa ob intenzivni uporabi in ne pretiranem čuvanju dolgoletna uporaba pustila omenjene posledice.

    Za kakršnokoli inf. se že v naprej zahvaljujem.

    Lovski zdravo!
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  2. #2

  3. #3

    Privzeto

    Kontaktiraj direkt v firmo.Imajo enega najbolj prijaznih servisov.Obrni se na gospoda Andreas Haider-Reparatur und Serviceleiter,Swarovski strasse 70,6067 Absam,Osterreich.Tel +43 52235116204.Najprej pokliči,povej za problem nato pa po pošti pošlji daljnogled na servis.Če bo kaj stalo bo zelo malo.Za leče nisem prepričan ampak nove gumice za okular ter čiščenje in ponovno polnjenje dvogleda s dušikom bo pa gratis.Ko piše na garanciji 30 let stojijo za tem.To ti povem iz lastnih izkušenj!Javi kako si zrihtal.

  4. #4

    Privzeto

    Citat kuje je objavil: Pokaži objave
    Kontaktiraj direkt v firmo.Imajo enega najbolj prijaznih servisov.Obrni se na gospoda Andreas Haider-Reparatur und Serviceleiter,Swarovski strasse 70,6067 Absam,Osterreich.Tel +43 52235116204.Najprej pokliči,povej za problem nato pa po pošti pošlji daljnogled na servis.Če bo kaj stalo bo zelo malo.Za leče nisem prepričan ampak nove gumice za okular ter čiščenje in ponovno polnjenje *******a s dušikom bo pa gratis.Ko piše na garanciji 30 let stojijo za tem.To ti povem iz lastnih izkušenj!Javi kako si zrihtal.


    Tako, javljam, da sem omenjeni daljnogled po treh mesecih, vnaprejšnjem plačilu (460,00 €), parih tel.razgovorih, končno prejel.

    Je sicer vse OK, ni pa moja izkušnja taka, kot jo je imel kolega kuje;žal.

    Lp
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  5. #5

    Privzeto

    Je sicer vse OK, ni pa moja izkušnja taka, kot jo je imel kolega kuje;žal.
    Poznam še par takih!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #6

    Privzeto

    Tudi cena za popravilo ni ravno majhna...

  7. #7

    Privzeto

    Smem vprašat, zakaj si pa plačal toliko?

  8. #8

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    Smem vprašat, zakaj si pa plačal toliko?



    +30€ poštnih stroškov.

    Lp
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  9. #9

    Privzeto

    Ja, hmm, samo a so razložili, da je kar je bilo po tvoji krivdi, je bila vidna mehanska poškodba kakšna mogoče? Praviš, da je bil "precej rabljen" in malo čuvan.

  10. #10

    Privzeto

    V 16. letih intenzivne uporabe se vsaka stvar postara in poslabša. Tako je bilo tudi z daljnogledom. Zunanjih vidnih poškodb ni bilo opaziti, dobil pa je luft, kar je postalo moteče.

    Iz servisa so mi sporočili ceno popravila ter št. bančnega računa. O kakšnih poškodbah ni bilo govora.
    V bistvu me še najbolj moti dolgotrajno popravilo.(skoraj 3 mesece).

    Lp
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •