Kožuhi

  1. mrki
    mrki
    Sezona se bliža, če kdo rabi kožuhe za strojenje naj sporoči, mislim da to zimo ne bo denarja za to veselje
  2. dolgin
    dolgin
    Jih dej v skrinjo pa drugo leto
  3. davorin
    ja kolko te plačaš za strojenje. js dam 12€ to se mi ne zdi ravno nek denar...
  4. mrki
    mrki
    Sem šele zdaj opazil odgovore, ponavadi jih dam v skrinjo pa če jih ne dam strojit jih še vedno lahko zakopljem,pri nas je cena 14€, letos bo verjetno kak € več, za zdaj so 4 v skrinji, če bo kaj od plače ostalo jih bom dal strojit.
  5. Kolovski
    Kolovski
    Hm... pri nas en ata stroji za 16€/ kožo. Dolgi, kakor vem, je dal 25€!
  6. dolgin
    dolgin
    Ja,js dajem u Medvode k Petaču,človek se preživlja s strojenjem in je podražil zadevo ful,predlanskem je bla lisica 17€,kuna 15€,zdj ma pa lsjad po 22-25€(odvisn od stanja kožuha),kuna po 18. Bom si zrihtov svoj zmrzovalnik pa jih šparal in jih ponesel v vaše pocen kraje enkat,mater,to j pa res pocen,če j po 15€
  7. dolgin
    dolgin
    blabla
  8. Kolovski
    Kolovski
    Če daš tmle desno zgorej v Discussion options a kva so že -subscirbe, te opozori na mail. Fajn funkcija, samo stestirat jo je treba.
  9. dolgin
    dolgin
    a še kermu ne delajo slike tukej not? Men je ne odpre nikakor,tud če daš desni klik pa Show picture ne gre. Niti mojga albuma ne odpira. k isto sliko na forumu pa odpre.
  10. mrki
    mrki
    Pri nas so cene strojenja take:lisica brez glave in nog 15€, z glavo in nogami 20€, kuna 16€.
Rezultati 1 do 10 od 10